המשטרה נפרדה מנשיא בית המשפט העליון

השופט גרוניס המסיים כהונה של 27 שנות שיפוט התארח בישיבת סגל הפיקוד הבכיר. המפכ"ל דנינו: אני בטוח שתמשיך לעשות חיל בהמשך הדרך.

בני משה , כ"א בטבת תשע"ה

גרוניס ודנינו
גרוניס ודנינו
צילום: חטיבת דובר המשטרה

משטרת ישראל נפרדה היום (שני) מנשיא בית המשפט העליון, השופט אשר גרוניס, המסיים כהונה של 27 שנות שיפוט, מתוכן 13 שנים בבית המשפט העליון.

השופט גרוניס התארח בישיבת סגל הפיקוד הבכיר של המשטרה. "בשנים הרבות שישבת על כס המשפט תרמת תרומה משמעותית למערכת הצדק ולמדינת ישראל. בפסיקות שלך בולט אומץ ליבך ויושרך האישי, צניעותך והרגישות לזכויות המיעוטים", אמר המפכ"ל, רנ"צ יוחנן דנינו, לשופט גרוניס.

"הובלת תהליכים ושינויים שחלקם התממשו במהלך כהונתך ואחרים יישאו פרי בעתיד ויילוו את מערכת אכיפת החוק עוד שנים רבות", הוסיף דנינו. "אני מודה לך בשם כל שוטרי משטרת ישראל, לוחמי מג"ב והמתנדבים שלנו על תקופת שירותך את מדינת ישראל ואת מערכת הצדק והמשפט. אני בטוח שתמשיך לעשות חיל לתרום גם בהמשך הדרך. אנו מאחלים לך בריאות והמשך הצלחה בכל אשר תפנה".

השופט גרוניס הודה למפכ"ל על הדברים ואמר כי "המשטרה ובתי המשפט הן זרועות שונות של מערכת אכיפת החוק, לכן יש חשיבות גדולה מאוד לשיתוף הפעולה בין הגופים. בתקופת כהונתי כנשיא ביהמ"ש העליון שיתוף הפעולה בינינו היה מעולה.

''אני מאוד מודה לכם, תמשיכו לעשות את העבודה החשובה שאתם עושים, שהיא באמת עבודת קודש, גם אם לפעמים היא לא מוערכת מספיק", הוסיף גרוניס.