מסי מרגיע: "הכל שמועות - לא תכננתי לעזוב"

אחרי שניצחה את אתלטיקו מדריד והתקרבה לריאל בראש טבלת הליגה הספרדית, ברצלונה נרגעת עם הודעתו של הכוכב.

נרי וייס , כ"א בטבת תשע"ה

מסי עם ניימאר. מכחיש
מסי עם ניימאר. מכחיש
צילום: רויטרס

"לא הייתה לי כוונה לעזוב את ברצלונה. כל מה שנאמר היה שקר". כך אמר כוכבה הגדול של מועדון הכדורגל ברצלונה, ליונל מסי, לאחר הניצחון הגדול אמש על היריבה אתלטיקו מדריד בתוצאה 1:3. 

כבר שבוע שהמצב במועדון הקאטלוני נמצא על סף פיצוץ בלתי נמנע, כשהמתיחות היא בעיקר בין הכוכב של הקבוצה לבין המאמן לואיס אנריקה. על פי דיווחים, מסי מאס במאמן הספרדי כששני הצדדים מאיימים כי יעזבו את הקבוצה כל עוד השני יישאר בה.

בצל המתיחות הגדולה ואחרי פיטוריו של המנהל המקצועי האחראי על הרכש במועדון, הגיעה ברצלונה למבחן גדול - מול אתלטיקו מדריד, יריבתם לצמרת הליגה. 

אולי בתוך חדר ההלבשה השחקנים והמאמן לא מתקשרים בצורה מיטבית אך על המגרש אפשר היה לראות שברצלונה לא מוכנה להרים ידיים ולוותר בקלות על התואר "הקבוצה הטובה ביותר בעולם", בו החזיקה עד לא מזמן.

הקאטלונים היו עדיפים על המדרידאים בכל אספקט על המגרש ועלו ליתרון מוצדק משערים של ניימאר וסוארס. אתלטיקו עוד השוותה אחרי שמסי הכשיל ברחבתו שלו, אך הפנומן הארגנטינאי החזיר כשכבש את השלישי לזכות ברצלונה. ברצלונה מנצחת ונדבקת לריאל כשנמצאת במרחק של נקודה אחת בלבד ומשחק עודף מהקבוצה של כריסטאנו רונאלדו.

בסיום המשחק התפנה מסי להגיב לכל חרושת השמועות שעסקו סביב המתיחות בינו לבין מאמנו לואיס אנריקה. מסי אמר כי "לא ביקשתי אף פעם שלואיס אנריקה יעזוב את התפקיד". לדבריו של הכוכב, "אנשים מנסים לסכסך ככה, אבל הכל שקר".

בנוסף הכחיש מסי כי תיכנן לעזוב את הקבוצה בה גדל והסביר כי "לא תמיד מסתדרים ולא תמיד הכל הולך פשוט, אבל זה קרה בעבר ועוברים את זה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il