אסי דומב פוטר מהפועל ת"א, השריף חוזר

אחרי עוד תצוגת נפל של הקבוצה האדומה מתל אביב, החליטה הנהלת המועדון האדום על פיטוריו של המאמן הנכשל. אלי כהן, השריף, יאמן במקומו

נרי וייס , ד' בשבט תשע"ה

כהן. השריף חוזר לאמן.
כהן. השריף חוזר לאמן.
צילום: פלאש 90

האם נמצא פיתרון הקסם? ימים ספורים בלבד לאחר שהתפטר מנג'ר האדומים אייל ברקוביץ' מהפועל תל אביב, על רקע רצונו לפטר את המאמן הנכשל אסי דומב מבלי לקבל את אישור ההנהלה על כך, הערב (מוצאי שבת), פיטרה ההנהלה את דומב.

דומב, שחקן עבר וסמל במועדון התל אביבי, החל את עונת האימון שלו השנה כשבאופן די מפתיע קיבל לידיו את אימון הקבוצה הבכירה של המועדון, זאת בעיקר בשל יחסו הטוב עם מנג'ר האדומים לשעבר, ברקוביץ'.

תחת אימונו של דומב נקלעה הקבוצה האדומה לשרשרת משחקים ללא אף ניצחון שעמדה עם הירידה הערב מהמשחק מול הפועל פתח תקווה, על 5 משחקים כאלה. 

כבר לאחר התפטרותו של המנג'ר, שחקנים בכירים בקבוצה האדומה ביקרו את ההנהלה על כך שהאשם העיקרי באיך שהקבוצה נראית הוא המאמן דווקא ולא חברו הטוב המנג'ר.

גם לאחר שהצטרפו ארבעה שחקני חיזוק לקבוצה האדומה, זו לא הראתה יכולת טובה על כר הדשא הערב וכאמור בסיום המשחק החמישי ברציפות ללא ניצחון, נפרדה הקבוצה מהמאמן הצעיר. 

כבר מרגע הפרידה מהמאמן הצעיר, עמלו בהפועל תל אביב על מציאת מחליף ראוי ועדיף כזה שכבר עבד בעבר במועדון הלחוץ. שם אחד עלה בגורל: אלי כהן, המכונה "השריף".

כהן ידע ימים יפים בהפועל תל אביב, ונחשב איש מקצוע מהמעלה הראשונה. האחרונה שאימן כהן בליגת העל הייתה בית"ר ירושלים כשרק צירוף הצ'צ'נים באותה עונה הביאה להתרסקות הקבוצה תחת אימונו. 

כהן אם כן הוא האיש הנכון במקום הנכון, אך לא כל כך בזמן הנכון, שבשבוע הבא יפגשו האדומים החלשים את מכבי תל אביב לדברי מהסרטים. רק שייגמר בשלום.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il