הליכוד מתחזק, הבית היהודי עם 12-13

סקר מעריב: מפלגת הליכוד עם 26 מנדטים, העבודה עם 22 והבית היהודי 13. סקר ידיעות: העבודה - 25, הליכוד - 24 והבית היהודי - 12.

ערוץ 7 , י"ז בשבט תשע"ה

כינוס הליכוד
כינוס הליכוד
תומר ניוברג, פלאש 90

מסקר שביצע מכון "פאנלס פוליטיקס" עבור העיתון "מעריב" שמתפרסם הבוקר (שישי) עולה כי אילו הבחירות היו נערכות היום, מפלגת הליכוד היתה מקבלת 26 מנדטים בכנסת הבאה.

מחנה "בוז'י-לבני" נותר מאחור עם 22 מושבים בכנסת הבאה, לאחר מכן מפלגת הבית היהודי עם 13 מנדטים, הרשימה הערבית המאוחדת עם 12, ו"יש עתיד" של יאיר לפיד מקבלת 11 מנדטים בכנסת.

מפלגת יהדות התורה מוסיפה לעצמה מנדט ועל פי הסקר זוכה בשמונה מנדטים בכנסת ה-20, "כולנו" של משה כחלון מקבלת שבעה מנדטים, ש"ס בראשות דרעי עם שישה וכך גם מרצ עם שישה מנדטים.

לאחר מכן, "ישראל ביתנו" של אביגדור ליברמן רושמת ירידה משמעותית ומקבלת בסקר חמישה מנדטים בלבד. רשימת "יחד" בראשות אלי ישי נכנסת לכנסת הבאה עם ארבעה מנדטים.

מסקר שערך מכון "מדגם" של מינה צמח ומנו גבע, שמתפרסם הבוקר (שישי) בעיתון "ידיעות אחרונות" עולה כי אילו הבחירות היו נערכות היום, מחנה "בוזי-לבני" היה מקבל 25 מנדטים, ומפלגת הליכוד היתה מקבלת 24 מושבים בכנסת.

הבית היהודי, שבסקרים קודמים כבר הגיעה ל-18 מנדטים, יורדת ל-12 מנדטים. הרשימת המשותפת של המפלגות הערביות מקבלת גם היא 12 מנדטים. "יש עתיד" של יאיר לפיד עם 11 מנדטים. ''כולנו'' של משה כחלון קיבלה בסקר 7 מנדטים.

ש"ס ויהדות התורה מקבלות 7 מנדטים כל אחת, "ישראל ביתנו" בראשות אביגדור ליברמן זוכה ב-6 מנדטים. מפלגת מרצ עם 5 מנדטים ו"יחד" של אלי ישי עוברת את אחוז החסימה ומקבלת 4 מנדטים.