"הרב פירון נכנע לטרור הנאור"

הרב חיים נבון תוקף את הרב שי פירון שהודיע על תמיכתו בנישואים חד מיניים, ''נכנע ונרמס כליל בידי האינקוויזיציה הליברלית הקדושה".

ישי קרוב , י"ט בשבט תשע"ה

הרב חיים נבון
הרב חיים נבון
(צילום: ניסים לב)

רב קהילת 'השמשוני' במודיעין, הרב חיים נבון, תוקף בחריפות את שר החינוך לשעבר, הרב שי פירון (יש עתיד), בעקבות מה שהוא מכנה 'כניעה' לתומכי נישואים חד מיניים.

בדף הפייסבוק שלו הזכיר הרב נבון כי בעבר, בראיון לעיתון "בשבע" אמר הרב פירון כי אין דבר כזה משפחה חד-מינית ואפילו המושג "ברית הזוגיות" נשמע לו מוגזם ואילו השבוע הוא התראיין לעיתון "מקור ראשון" והודיע על תמיכתו בנישואים חד-מיניים שיירשמו אף בתעודת הזהות.

"הרב פירון הוא איש טוב וערכי. הוא עשה בעיניי דברים לא טובים כשר חינוך, אך זאת לא משום שהוא איש רע, אלא להיפך: משום שהאמין בתמימות, בכל לבו, במדיניות חינוכית קטסטרופלית, שמזלזלת בידע ובחכמה ומאמינה רק במימוש עצמי אמורפי".

הרב נבון הוסיף כי "עצוב לראות איך איש טוב וערכי, שהצליח לעמוד עשרות שנים בפני מתקפות מהצד החרד"לי, נכנע ונרמס כליל בתוך כמה חודשים בידי האינקוויזיציה הליברלית הקדושה. הרב פירון הציג בעבר עמדה שקולה: יש להומואים זכות לחיות איך שהם רוצים, אין להם זכות להכריח אותנו לקרוא להם משפחה. חבל שנכנע ונסוג מהעמדה הזו".

"בדבריו השבוע הותיר פירון שריד אחד של כבוד עצמי בסוגיה הזו", טען הרב נבון, "הוא אמר שכמובן איש אינו מצפה ממנו לערוך בעצמו נישואים לשני גברים. באמת? בכמה מדינות בארה"ב כבר מאיימים במאסר על כמרים שמסרבים לערוך חתונות כאלו. אם תמשיך להיכנע לטרור הנאור, הרב פירון, אתה עלול להגיע גם לשם".