ימות המשיח? אייכלר מגן על נתניהו

בכנס בחירות באשדוד טען ח"כ אייכלר כי נתניהו נרדף על ידי התקשורת וכי המליץ לו בעבר לבזר את כוחה.

חיים לב , ל' בשבט תשע"ה

ישראל אייכלר
ישראל אייכלר
פלאש 90

ח"כ אייכלר מגן על נתניהו? בכנס בחירות שקיים שלשום באשדוד, טען ח"כ ישראל אייכלר (יהדות התורה) כי נתניהו נרדף על ידי התקשורת וכי המליץ לו בעבר לאשר פתיחת ערוצי תקשורת רבים כדי לבזר את כוחה של התקשורת.

"התקשורת אינה מבינה כי הציבור ישכח לנתניהו את כל פשעי שלטונו, רק בגלל ההתעללות שלהם במשפחת נתניהו. כלבי השמירה של התקשורת מנסים להפיל אותו בנביחות והופכים אותו לנרדף״, אמר ח״כ אייכלר.

״הזהרתי את ביבי לפני שנבחר בשנית מפני שיני 'התקשורת. הם הפילו אותך ב-99 וינסו לזנב בך כל הימים. אם לא תרשה ריבוי ערוצים ותבזר את כוח ההרס והארס התקשורתי, ההגמוניה התקשורתית ינסה להפיל אותך'", סיפר לקהל שומעיו.

אייכלר הוסיף ואמר כי נתניהו העדיף לפגוע בחרדים כדי שהתקשורת תניח לו – אבל זה לא עזר. "ידעתי כי כלבי התקשורת ינשכו אותו והוא יפחד מהם. הוא ינסה לברוח מהם, על ידי פגיעה בחרדים. הוא ישליך לעברם את ליטרת הבשר החרדית, כדי שישבעו ויניחו לו. אבל הם לא יעזבו אותו וירדפו אחריו עד חרמה".

"אמנם מאז כבר נפתחו כמה כלי תקשורת חרדים וגם ביבי יש לו עתון חזק. אבל את החרדים הוא השליך לרחוב ההסתה, כאשר שיתף פעולה עם ארגוני ה'שוויון בנטל'. הוא נכנע לכל אויבי היהדות וכל זה לא עזר לו. הם מעלים אותו על המוקד באכזריות והוא משלם את מחיר הבגידה בחרדים בדרך הקשה.

''בשורה התחתונה, הציבור מואס בנביחות התקשורת והתוצאה היא הפוכה. ציבור העניים, שכועסים על הבזבזנות של משפחת נתניהו, בימים של גזירות כלכליות ויוקר המחיה והדיור, יסלחו לו על הכל, בגלל הרדיפה התקשורתית".