'נשים בירוק' מציגות: תכנית פעולה ליום הבוחר

תנועת 'נשים בירוק' שבה וקוראת להצבעה למפלגות בהן מועמדים המחוייבים לחזון הריבונות. התנועה מציגה גם תכנית פעולה ליום הבחירות.

שמעון כהן , כ"ד באדר תשע"ה

יהודית קצובר ונדיה מטר. ארכיון
יהודית קצובר ונדיה מטר. ארכיון
נשים בירוק

תחת הכותרת 'מה עוד אפשר לעשות למענך ארץ ישראל?' קוראת תנועת 'נשים בירוק' למצביעי הימין להצביע למפלגות הימין האמיתיות הדוגלות בחזון החלת הריבונות ביהודה ושומרון.

"ביום שלישי בחירות גורליות. התקשורת והשמאל – שכל מטרתם לא כלכלה, לא רווחה ולא עניינים חברתיים אלא גירוש יהודים, הקמת מדינת טרור בלב ארץ ישראל והפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה - מנסים לשדר אווירה של מהפך וניצחון", פותחות ראשי 'נשים בירוק', יהודית קצובר ונדיה מטר, את קריאתן המופצת היום (ראשון) ברחבי הארץ.

"מטרת כלי התקשורת לייאש את המחנה הלאומי אך כולנו יודעים שרוב עם ישראל ימני, רוב עם ישראל אוהב את מורשתו ואת ארצו-מולדתו. תנועתנו, נשים בירוק, עובדת שנים ללא לאות להעלאת נושא החלת הריבונות על ארץ ישראל לראש סדר עדיפויות על ידי כינוסים, חוגי בית, הפצת כתב העת 'ריבונות' במאות אלפי עותקים ברחבי הארץ וקמפיין אינטרנטי "מצביעים לתומכים בהחלת הריבונות". כל אלו הכשירו את הלבבות והפכו את המילים "ריבונות ישראל על יהודה ושומרון" לאופציה ריאלית, ביטחונית ובעיקר - ציונית. אישי ציבור ופוליטיקאים רבים עכשיו תומכים ודוגלים בהחלת הריבונות. סוף סוף העולם מתחיל לשמוע שקיימת תוכנית רצינית ואחראית ההודפת את תעתועי תוכנית שתי המדינות שקידם השמאל בדמים רבים, דמי הרוגי הטרור ודמי עתק שהושקעו על ידי מדינת ישראל ומדינות נוספות וירדו לטמיון", מוסיפות השתיים.

לנוכח כל אלה קוראת תנועת 'נשים בירוק' לציבור להצביע למחנה הלאומי האמיתי, לאלו התומכים בהחלת הריבונות. תומכים אלו נמצאים אך ורק בשלוש מפלגות: 'הליכוד', 'הבית היהודי' ו'יחד'. "הצבעה לכל מפלגה אחרת היא הצבעה לשמאל", קובעת התנועה.

להודעת התנועה מצורפת תכנית פעולה לשעות האחרונות שטרם פתיחת הקלפיות וליום הבחירות עצמו. התכנית כוללת מאמצי שכנוע של בני משפחה שכנים וחברים, התייצבות ליד מוקדי הקלפיות על מנת לשכנע מצביעים ומתלבטים, חבירה לחמ"לי מפלגות הליכוד, הבית היהודי ו'יחד' ועוד.