דניאלה וייס מאושרת

מי שניצחה על העצרת הגדולה למען ארץ ישראל מקווה כי הממשלה החדשה לא תסתפק באי הריסה, "צריכים להביא עוד 2 מליון יהודים ליו"ש".

בני טוקר , כ"ז באדר תשע"ה

דניאלה וייס
דניאלה וייס
הלל מאיר

דניאלה וייס, חברה בהנהלת תנועת ההתיישבות נחלה ומי שניצחה על העצרת הגדולה בכיכר רבין ביום ראשון האחרון, מאושרת מתוצאות הבחירות.

בראיון לערוץ 7 היא אומרת, "רציתי מאוד שהימין ינצח, רציתי שנתניהו יהיה ראש ממשלה ובעיקר רציתי לחזק את האחיזה של עם ישראל בארץ ישראל".

אין לה ספק באשר לגורם המרכזי לתוצאות, "כשדיברנו על כך שנתניהו יגיע לעצרת זה היה משהו דמיוני, ואני שמחה שהשר ישראל כץ היה הראשון שקפץ למים הקרים. הייתה כאן התעלות גדולה. אין אחד שלא חושב שזו הייתה נקודת מפנה, היו שם מאה אלף איש וזה אחרי שהליכוד היה במצב של דריכה במקום".

היא מקווה שהממשלה הבאה תחדש את הבנייה ביו"ש במלא העוצמה, "אני רוצה לראות שמהנקודה הזה והלאה, ביבי יהיה נאמן להתחייבויותיו, נאמן לארץ ישראל ולא יסתפק רק בלא להרוס זה מובן מאליו.

אני לא חושבת במושגים של קבלת פרס, אבל בהחלט צריך להביא 2 מליון יהודים ליו"ש, תוך זמן קצר, אנחנו לא נדבר בקטנות, מה זה E 1 או מאחזים, צריכה להיות כאן תכנית ממלכתית גדולה להתיישבות".