נדל"ן באופקים - האם כדאי?

הכירו את גרעין "אפיקי אורות" בעיר אופקים. המחיר אטרקטיבי: עבור דירת 5 חדרים: 970,000 ₪ בלבד, כולל מרפסות. כתבה שיווקית.

, י"ט בניסן תשע"ה

אתר בנייה
אתר בנייה
פלאש 90

גרעין "אפיקי אורות" בעיר המתפתחת אופקים, צועד בצעדי ענק לעבר היותו גרעין מוביל בציבור הדתי לאומי.

צעירי המגזר הדתי לאומי המתעניינים ביישוב הארץ מתוך שליחות לאומית, ומתוך רצון לקירוב לבבות בין פלגי העם ומגזרי האוכלוסיה, מחפשים מקום שייתן ביטוי לערכים אלה, יחד עם קהילה תומכת ונעימה.

הייחודיות של גרעין "אפיקי אורות", בניגוד לשאר גרעיני הסביבה, הוא בכך שהגרעין אינו גרעין שרק החל את דרכו, אלא הוא מבוסס באנשים מיוחדים וייחודיים. יתרונו הבולט הוא בכך שהגרעין נותן לכל משפחה שמצטרפת להביא לידי ביטוי את אישיותה ואת הייחודיות הפרטית שלה למען כלל תושבי הגרעין, וכמובן למען הקהילה כולה בעיר אופקים.

בבדיקת תושבי הגרעין באופקים נמצא כי חלק לא מבוטל מתושביו הגיעו דווקא מערי מרכז הארץ והם עצמם אינם מאמינים כי התאהבו במקום. האוויר הנקי, הנוף הבראשיתי המרהיב, האווירה המקבלת והחמימה של התושבים מושכים מספר גדול של זוגות צעירים שהחליטו להעתיק את מקום מגורם החדש לעיר הדרומית-אופקים.

הנוחות, הקרבה לאוניברסיטת בן גוריון וחשוב לא פחות, מחירים אטרקטיביים לקניית הבית שחולמים.

חברת הבניה "אחים אוזן" פעלה יחד עם גרעין "אפיקי אורות" על מנת לסייע בקידום מטרתם, ובונה היום את הפרויקט השני המשותף, הנותן מענה לצרכי הציבור הדתי לאומי- בניינים קטנים ומשפחתיים בני 3 קומות, מעלית שבת, והכי חשוב- איכות בניה וגימור כמו במרכז הארץ, ללא פשרות!

הפרויקט שנבנה ממש עכשיו הוא פרויקט "אוזן בטייסים", הממוקם סמוך לפרויקט הראשון שנבנה ע"י אותה חברה. הפרויקט ממוקם ברחוב הטייסים בעיר אופקים, לצד מרחב פתוח ועוצר נשימה עם תכנון קפדני של מבני ציבור, גני ילדים וגני שעשועים לילדים. המחיר אטרקטיבי: עבור דירת 5 חדרים: 970,000 ₪ בלבד, כולל מרפסות.

ביום ראשון הקרוב, מיד לאחר חג הפסח, (12/4) בין השעות: 10:00-18:00, יתקיים יום הכרות במקום הכולל הפנינג משפחתי, מתנפחים, בעלי חיים ודוכני מזון. מתנה לילדים- טיסה במסוקים בשמי אופקים!

לפרטים על הקהילה: שירה- 054-5366570, לפרטים על הפרויקט: אבי- 050-7563788