מכה אנושה למכבי ת"א: לנדסברג גמר את העונה

רגע לפני ששלב רבע גמר הפלייאוף יוצא לדרך בסדרה בין הצהובים מתל אביב לכתומים מנס ציונה, התבשרה האלופה: לנדסברג גמר את העונה.

נרי וייס , כ"ה באייר תשע"ה

חוסר מזל של אלופים. הצהובים מתל אביב סובלים מעונה לא יציבה, וזאת בלשון המעטה. לצד משחקים וניצחונות גדולים על יריבות מאריות אירופה כדוגמת ריאל מדריד וברצלונה הספרדיות, הצהובים גם הפסידו לצדביטה זאגרב הקרואטית ולגלבוע גליל שירדה אל הליגה השניה.

אם תשאלו את הצהובים, אז מה שהכריע את העונה עבורם היא מכת הפציעות ממנה סובלים שחקני הקבוצה. דווין סמית' ויוגב אוחיון לא היו כשירים במאת האחוזים לסדרת רבע הגמר מול פנרבחצ'ה הטורקית במפעל היורוליג, אלכס טיוס ספק פצוע ספק עושה שביתה איטלקית, בריאן רנדל מועד גם הוא לפציעות חוזרות ונשנות, ומעל כולם יש לציין את היעדרותו של הקפטן גיא פניני שגמר את העונה עוד בתחילתה.

כעת אל מסדר הפצועים מצטרף שחקן ישראלי נוסף, סילבן לנדסברג המצויין. זה זמן רב כבר שלנדסברג סוחב פציעה בכף רגלו, והיום (חמישי) במהלך אימון שגרתי נחת השחקן הישראלי בצורה לא טובה על כף רגלו ובצילום שנעשה לו לפני זמן קצר התברר כי השחקן שבר את כף רגלו ולמעשה גמר את העונה.

חסרונו של לנדסברג מהווה מכה אנושה לקבוצה הצהובה מתל אביב, שלא רק תאלץ להסתדר בשלבים המכריעים של העונה ללא הקלע המצויין אלא גם היותו של לנדסברג שחקן ישראלי מהווה מכה קשה עבור הצהובים.

כעת יצטרכו גודס, גרשון והצוות המקצועי להסתדר ללא שחקן ישראלי בכיר, ובזמן שהחוק הרוסי שמחייב בכל זמן נתון על הפרקט שני שחקנים ישראלים פועל, מכבי תל אביב כבר לא מחזיקה בישראלים הבכירים ביותר. אפילו היריבה שתשחק מול הצהובים ביום שני הקרוב, עירוני נס ציונה, מחזיקה בסגל שחקנים מרשים יותר. וכל זאת בלי לדבר על הפועל ירושלים.

האם זה ייגמר במפח נפש עבור האלופה המכהנת?   

‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il