יעקב שוואקי בארנה: "יהיה כאן שמח"

גדול הזמר היהודי-חסידי נערך למופע מיוחד עם דודו אהרון. בראיון לערוץ 7 הוא מודה: ''אני מתרגש כבר מעכשיו". צפו

חזקי ברוך , ג' בסיון תשע"ה

יעקב שוואקי
יעקב שוואקי
צילום: פלאש 90

יעקב שוואקי, גדול הזמר החסידי או כמו שהוא אוהב שמכנים אותו - "הזמר היהודי", עולה לירושלים למופע מיוחד בהיכל הפיס "ארנה".

שוואקי יארח את הזמר דודו אהרון שיבצע גם שירים מקוריים שלו לצד דואט משותף ומרגש.

"אני מתרגש בכל פעם שאני בא לירושלים ובמיוחד כשאני לקראת מופע חדש בעיר הקודש", סיפר שוואקי.

בראיון לערוץ 7 הוא מבטיח שיהיו במופע שירים וביצועים חדשים. "במופע יהיו שירים שעדין לא עשיתי בשום הופעות אחרות. אני מקווה שהקהל שיבוא יאהב את הביצועים החדשים שעשינו במיוחד בשבילו".טוען....

שוואקי מספר על הרגע בו שמע את ההקלטה מרגשת של שירו 'Cry No More', בביצוע הילדים שנספו באסון השריפה בברוקלין. "המשפחה שלי מכירה את המשפחה והילדים שנשרפו", סיפר.

"לא מזמן ביקרתי בבית החולים את הילדה ציפורה ששרדה את השרפה ושרנו יחד והיה מאוד מרגש. כשהביאו לי את ההקלטה של אותם ילדים זכים וטהורים היה קשה לי לשמוע את השיר ואחרי כמה שניות הפסקתי", הוא מודה.

"השיר הזה הוא שיר של תקווה לכל הצרות של עם ישראל", מסביר שוואקי, "אין ספק שכמו שאבא של הילדים אמר שזו צוואה של אותם ילדים שמבקשים מכולנו להיות באחדות, אני בטוח שהם שרים את השיר מתחת לכיסא הכבוד ומבקשים מה' משיח ושלא יהיה עוד בכי בעם ישראל".

לפני הראיון עם שוואקי בירושלים, הוא שיחק במשך חצי שעה על המגרש בו משחקים שחקני הפועל ירושלים וקבוצות מכל העולם. "אני מאוד אוהב לשחק כדורסל וגם חשוב לשמור על כושר", סיפר הזמר.

"יהיה כאן שמח בארנה", הוא מבטיח ומודה: ''אני מתרגש כבר מעכשיו".