גבר ואישה חשודים בהריגת בלדר סמים

שוטרי מרחב ירקון פיענחו את תעלומת מותו של בלדר סמים קולומביאני שהגיע ארצה לפני קרוב ל-3 שנים, ועצרו שני חשודים בהריגתו.

שלמה פיוטרקובסקי , כ"א בסיון תשע"ה

מעצר מאסר אזיקים כלא
מעצר מאסר אזיקים כלא
Thinkstock

גבר ואישה המתגוררים בתל אביב, בני 44 ו-46, נעצרו הבוקר (שני) בחשד לביצוע עבירות של הריגה, ייבוא סמים וקשירת קשר לביצוע פשע.

סיפור המעשה מתחיל בחודש ספטמבר 2012, אז נחת בשדה התעופה בן גוריון מטוס, ומיד לאחר הנחיתה הועבר אחד הנוסעים לבית החולים תל השומר לאחר שלא חש בטוב.

זמן קצר לאחר שהגיע הנוסע לבית החולים נקבע מותו ובחיפוש שבוצע בכליו נמצא כי מדובר בנוסע שברשותו דרכון קולומביאני.

במשרד החקירות של מרחב נתב"ג עלה חשד כי מדובר בבלדר סמים, ואכן במהלך הבדיקה שבוצעה בבית החולים "שיבא" הוצאו מהגופה עשרות "זרגים" של חומר החשוד כסם במשקל כולל של קרוב לק"ג.

בעקבות מספר ממצאים שנאספו על ידי צוות החקירה במרחב נתב"ג הועברה החקירה לצוות חקירה מיוחד במרחב ירקון של המשטרה, בפיקודו של קצין האח"מ של המרחב סנ"צ ירון ארם.

בחודשים האחרונים בעקבות עבודה מאומצת של צוות החקירה, התקבלו ממצאים חדשים שהביאו לקצה חוט ולהתקדמות בחקירה ומפקד המרחב תנ"צ יהודה דהן הנחה את החוקרים להשתמש בכל האמצעים העומדים לרשותם על מנת לאתר את המעורבים.

בימים האחרונים התברר, כי הגבר והאישה קשורים לכאורה למותו של הבלדר הקולומביאני ולסחר בסמים. בשעות הבוקר הגיעה כאמור ראש צוות החקירה, רס"ר מיטל סבג, לביתם של השניים ועצרה אותם בחשד להריגה, ייבוא סמים וקשירת קשר לביצוע פשע.

השניים יובאו בהמשך היום לבית משפט השלום בתל אביב שם יבקש נציג המשטרה להאריך את מעצרם.