"הפלסטינים ייפגעו מהצעת החוק של מרצ"

ראש מועצת אפרת קורא לראשת מרצ זהבה גלאון להסיר מסדר היום את הצעת החוק לסימון מוצרים מיהודה ושומרון, והזמין אותה לביקור ביישוב.

עדו בן פורת , כ"ג בסיון תשע"ה

מזמין למירוץ. רביבי
מזמין למירוץ. רביבי
צילום: יח''צ

ראש המועצה המקומית אפרת עו"ד עודד רביבי קרא הבוקר (רביעי) לסיעת מרצ להוריד מסדר היום את הצעת החוק המבקשת לסמן מוצרים המיוצרים באזור יהודה ושומרון.

רביבי אמר כי "מרצ החליטה לסמן 400 אלף ישראלים, כולם משלמי מיסים, תורמים למדינה הן חברתית והן כלכלית, ביניהם אנשי חינוך עם שם בין לאומי, מפתחי הייטק, פורצי דרך בתעשיית המזון, הטכנולוגיה, אנשי צבא הנמצאים בקו החזית, יקבים שזכו בפרסים בין לאומיים, מפעלים מהגדולים והחדישים במזרח התיכון".

לדבריו, הצעת החוק של השמאל הקיצוני תרחיק בשני צעדים כל הסדר מדיני. "היא תמיט על עשרות אלפי פלסטינים אסון כלכלי שיחזור אלינו כבומרנג. היא תמוטט משפחות ישראליות", הבהיר. 

רביבי קרא לחברת הכנסת מהאופוזיציה ולמפלגתה להגיע לביקור באפרת. "שתראה את דו הקיום, שתראה איך אפשר גם לגור מעבר לקו הירוק וגם להתארח אצל השכנים הפלסטינים, גם לחיות בכבוד וגם להעניק כבוד.

''הצעת החוק הזו לא תוביל אותנו לשלום, להיפך היא תוביל אותנו לאנטישמיות שהולכת וגוברת, היא תוביל אותנו לריחוק מהפלסטינים שעובדים כתף אל כתף עם שכניהם היהודים''.

רביבי קרא לגלאון, ''אם טובת המדינה והשלום חשובים לך, הורידי עכשיו את הצעת החוק הזו מסדר היום".