ח"כ מוזס ל'יש עתיד': הפסקנו לקבל מכם הוראות

ח"כ מוזס תקף במליאת הכנסת את 'יש עתיד' על דיוני ליל אמש במליאה וטען כי יש עתיד ניצלו סיטואציה פוליטית כדי להצר את הציבור החרדי.

חיים לב , כ"ט בסיון תשע"ה

מנחם אליעזר מוזס
מנחם אליעזר מוזס
צילום: פלאש 90

יו"ר סיעת יהדות התורה, ח"כ מנחם אליעזר מוזס, תקף במליאת הכנסת את סיעת 'יש עתיד' על דיוני ליל אמש במליאה בטרם אושר הארכת סמכותו של שר הביטחון להסדיר את נוהל דחויי השירות לבחורי ישיבות. 

"אמש התקיים כאן במליאה דיון טעון ורווי מתח על רקע הארכת סמכות שר הביטחון לגבי נוהל בני הישיבות. אנשי יש עתיד טענו שהחרדים באו לשנות סדרי עולם", תקף מוזס.

"אנחנו שינינו סדרי עולם? אתם באתם לפני שנתיים וניצלתם סיטואציה פוליטית מסוימת, והטלתם על הציבור החרדי 23 גזירות, הנוגעות בכל תחומי החיים, במטרה ברורה ומוצהרת כדברי מנהיגכם: לשנות את דפוסי התנהגותנו ואורחות חיינו על-ידי קיצוצים שונים ומשונים, ולהרעיב את ילדינו על-ידי קיצוץ בקצבאות ילדים".

"כן. באנו להשיב את המצב לקדמותו. וזו עזות מצח לקבוע שאתם הריבון, כי אנחנו כבר הפסקנו לקבל הוראות מכם, אנשי יש עתיד. פעם הייתם הריבון אבל דברים השתנו. היום אתם בצד ההוא ואנחנו בצד הזה - הריבון. הציבור קיבל החלטה בהליך דמוקרטי ביום הבחירות ובחר להעניש אתכם ולהוריד אתכם מ-19 מנדטים ל-11. אולי תלמדו ליבה ותבינו את החשבון הפשוט הזה".