בנט: מי שבורח מהטרור - הטרור רודף אחריו

שר החינוך שוחח עם סטודנטים במרכז מורשת גוש קטיף, "בבתים של התושבים בגוש קטיף יושבים מחבלים, אין מדינה שהייתה מסכימה לעוול כזה".

יוני קמפינסקי , י"ג בתמוז תשע"ה

בנט עם הסטודנטים
בנט עם הסטודנטים
צילום: ערוץ 7

בנט: למדנו את הלקח - לעולם לא נעקור עוד יישובים

שר החינוך, נפתלי בנט, סייר היום (שלישי) במרכז להנצחת מורשת גוש קטיף וצפון השומרון ביישוב ניצן, לרגל ציון עשור להתנתקות.

במהלך הביקור השר בנט שוחח עם סטודנטים מחו"ל שהגיעו לביקור בארץ במסגרת החוויה הישראלית וביקר בתערוכת כרזות לציון עשר שנים להתנתקות.

"מי שמחפש להבין מדוע מעמדה של ישראל בעולם נפגע: שיבוא ליישוב מפוני גוש קטיף וייזכר. זו הסיבה והשבוע ראינו את התוצאה", אמר בנט, "משט הטרור זוהי התוצאה של ההתנתקות, דו"ח האו"ם זאת התוצאה של ההתנתקות, והמחשבה של הפלסטינים שבהרג ורצח הם יגרשו אותנו מכאן - זאת התוצאה וזה המחיר שאנו משלמים כל יום".

השר בנט הוסיף כי "מי שבורח מהטרור, הטרור רודף אחריו. בבתים של התושבים בגוש קטיף יושבים היום מחבלים, בחממות שלהם מונחים משגרים. אין מדינה בעולם שהייתה מסכימה לעשות לאזרחיה עוול שכזה, ולעולם לא נחזור עליו".

מנכ"ל מרכז קטיף להנצחת מורשת גוש קטיף וצפון השומרון, מוכי בטר אמר "היום אירחנו את שר החינוך, נפתלי בנט, במרכז קטיף לרגל עשר שנים לעקירה הנוראית. עשר שנים בהם נשמע כאבם של אנשי הגוש, במהלכם אנו שואפים להנחיל ערכים של מורשת, של ציונות אמיתית והתיישבות".​
טוען....