המתלוננת לרב החשוד: השתחררנו ממך

מכתב אישי של אחת המתלוננות נגד הרב החשוד מהצפון הגיע לידי ערוץ 7. במכתב כותבת המתלוננת, "רמסת את כבודנו, רשע".

רפאל לוי , כ"ו בתמוז תשע"ה

השם טרם הותר לפרסום. הרב מהצפון מובא להארכת מעצר
השם טרם הותר לפרסום. הרב מהצפון מובא להארכת מעצר
צילום: באסל עווידאת, פלאש90

לקראת הדיון בבית המשפט בעניינו של הרב החשוד מצפת הגיע לידי ערוץ 7 מכתב אישי של אחת המתלוננות נגד הרב.

במכתב כותבת אחת המתלוננות "קראנו את הדברים שאמרת לעיתונאים, כי אתה לא מכיר אותנו ואתה רוצה להסתכל לנו בעיניים. האמת הפעם אתה צודק, לשם שינוי.

אתה באמת לא מכיר אותנו, אתה מכיר רק את גופנו, לא ראית אותנו. לא ראית שיש לנו נשמה. שיש לנו בעל, ילדים, משפחה. רמסת את כבודנו. ב"ה השתחררנו ממך, אתה נמצא בבית הסוהר וכנראה תישאר שם שנים ארוכות ארוכות.

בזכות המעצר שלך אנחנו יכולות להרים ראש. בזכות הדין שנעשה לך אנחנו יודעות שאתה רשע ואנחנו בסדר. שאתה עקום ואנחנו ישרות. שאתה טמא ומתועב ואנחנו הקורבנות, הנפגעות. כדאי שתדע שאחרי כל השנים האלו שהפחדת אותנו אנחנו כבר לא מפחדות, ההפחדות שלך כבר לא עובדות עלינו...

עכשיו סוף סוף יש לנו גב. הקהילה איתנו. הציבור כואב את כאבינו. ראשי הישיבות מסבירים לתלמידיהם כמה אתה תועבה וכמה אנחנו פגועות. גם האנשים שהצלחת להטעות בתחילה מבינים את גודל צביעותך. הספרים שלך נזרקו לגניזה. השיעורים שלך נמחקו".

המתלוננת מתייחסת לדרישתו של הרב בבית המשפט להסתכל להן בעיניים, "אתה מצפה להסתכל לנו בעיניים. גם אנחנו מצפות. עכשיו כבר יש לנו כוח. מלבד התמיכה הרחבה מהציבור גם אנחנו מחזיקות זו את זו...תתכונן אנחנו נבוא להסתכל לך בעיניים, עד שתשפיל את מבטך.

אם היתה לך טיפה של יושר, של צדק, של אמת, היית מבקש מאיתנו סליחה. אבל ליבך היה תמיד לב של אבן".

המתלוננת קוראת לרב לחזור בתשובה וטוענת כי איים על חיי הילדים שלהן בשמות הקודש, בתורה הקדושה ובשמות הצדיקים. "אתה רשע, צריך להלקות אותך, לסקול אותך...לא תהיה לך מנוחה לא בארץ ישראל ולא בחו"ל. לא בעולם הזה ולא בעולם הבא. זה העונש שמגיע למי שפגע בדברים המוקדשים לי ביותר. באהבה. בזוגיות. במשפחה".