הוארך מעצרו של הרב מהצפון

השופטת: ניתן לחשוף כעת כי מספר המתלוננות שבהארכת המעצר הראשונה עמד על שתיים עומד היום על עשר נשים.

בני משה , כ"ח בתמוז תשע"ה

השם טרם הותר לפרסום. הרב מהצפון מובא להארכת מעצר
השם טרם הותר לפרסום. הרב מהצפון מובא להארכת מעצר
צילום: באסל עווידאת, פלאש90

בית משפט השלום בקריית שמונה האריך (יום ד') עד ליום חמישי בשבוע הבא את מעצרו של הרב מהצפון החשוד בעבירות קשות נגד נשים.

השופטת רות שפילברג כהן הסבירה כי מאז נעצר הרב נעשו בתיק פעולות חקירה בתיק, כלשונה. "ניתן לחשוף כעת כי מספר המתלוננות שבהארכת המעצר הראשונה עמד על שתיים עומד היום על עשר נשים.

"פעולות החקירה בוצעו וממשיכות להתבצע בהווה, וגם היום בבוקר נוספו לתיק ראיות מהותיות", סיפרה. ''החשדות נגד החשוד התחזקו בצורה משמעותית במספר מישורים, וזאת בין היתר בגרסה שלו עצמו, אשר מבלי לחשוף או לפגוע חלילה בחקירה ניתן לומר עליה כי היא גרסה מתפתחת".

אמש דווח בערוץ 2 כי הרב נפגש עם שלוש מהמתלוננות נגדו לעימות - לראשונה מאז שהתפוצצה הפרשה. העימות התפתח לוויכוח קולני בין הצדדים, כשהמתלוננות הטיחו ברב החשוד דברים קשים.

על פי הדיווח, אחת המתלוננות צעקה לעבר הרב החשוד: "אתה טמא, אני מסתכלת לך בעיניים. אתה זה שצריך להשפיל את המבט". יצוין כי הרב דבק בגרסתו שלפיה הוא לא כפה את עצמו על אף אחת מן הנשים, אלא הן אלו שרצו אותו.

"הרב התעמת היום עם חלק מהמתלוננות ואף לא אחת מהן טענה שבוצע בה אונס", צוטט בדיווח פרקליטו עו"ד אפרים דימרי. "הוא השיב עניינית ובקור רוח לכל הטענות שהועלו. פרטי החקירה כולם יובאו בפני בית המשפט והוא היחיד שמוסמך להכריע בעניין".