החסד המופלא לחתן מגוש קטיף

הרב רימון, מייסד ויו"ר תעסוקטיף, מספר על תרומה אחת מבין רבות. חתונה שנתרמה לחתן מגוש קטיף שלא יכל לממן את חתונתו בעקבות העקירה.

ערוץ 7 , ג' באב תשע"ה

הרב רימון
הרב רימון
צילום: תעסוקטיף

פגישתו הראשונה של הרב יוסף צבי רימון, מייסד ויו"ר תעסוקטיף, עם מגורשי גוש קטיף התקיימה השבוע לפני עשר שנים בירושלים, לשם הגיעו חלק מאנשי גוש קטיף.

אחד הסיפורים שלא ישכח הרב רימון לעולם הוא סיפורו של חתן אחד  שביקש סיוע לחתונתו.

מספר הרב רימון, "יום אחד אני יושב ולומד בבית ומקבל טלפון, שמונה בערב אני מרים את הטלפון בצד השני מישהו מגוש קטיף והוא אומר לי, הרב התארסתי, ואני אומר לו מזל טוב איזה יופי והוא מתחיל לבכות ואני אומר לו למה אתה בוכה? הוא אומר לי, אני לא עובד אבא לא עובד אמא לא עובדת אין לי סיכוי לעשות חתונה".

הרב ממשיך לספר, "אני אומר לו, אנחנו תעסוקטיף, איך אני יכול לעזור? אנחנו עוזרים בתעסוקה, אם אני עוזר לחתונות ייגמר לנו כל הכסף".

עוד באותו ערב הגיעה שיחת טלפון של אדם שביקש לסייע בארגון החתונה. "משהובן שהצורך גדול התקיימו עוד יותר מחמישים חתונות לאנשי גוש קטיף בעזרתם של אנשים טובים שנרתמו למצווה חשובה זו", מספר הרב רימון, "לולא כל אותם אנשים רבים וטובים מהארץ ומהעולם שנותנים בכל דרך אפשרית  כדי לעזור לעוד אדם ועוד משפחה לא היינו יכולים לפעול כל השנים".