המיסיונרים בלחץ?

קוראים לאנשיהם: לחצו unlike בדף הפייסבוק של 'יד לאחים'.

אביעד אבן חן , ה' באב תשע"ה

היסטריה בשורות המיסיונרים. הדף הייעודי "משיחי או יהודי"
היסטריה בשורות המיסיונרים. הדף הייעודי "משיחי או יהודי"
צילום: יד לאחים

במסגרת סדרת פעולות ממוקדות שנוקט ארגון "יד לאחים" בקרב קהלי היעד של המיסיונרים באופן ישיר ובלתי אמצעי – מפעיל הארגון, בין היתר, דף פייסבוק ייעודי בשם "משיחי או יהודי".

בדף ישנם חומרי הסברה שמתמודדים עם טענות שונות לטובת אלו שנחשפו לפעילות מיסיונרית ועלולים ללכת שבי אחריה.

אחרי תקופה לא ארוכה של פעילות הדף האינטרנטי, ראו בארגון הצלחה בלתי מבוטלת שלו. התכתבויות דומיננטיות שהביאו לפגישות הצלה בין פעילי ''יד לאחים'' לבין יהודים תועים.

דף הפייסבוק הצובר תאוצה בקרב יהודים שנחשפו לפעילות המיסיונרית, לא נעלם מעיני ראשי המיסיון. בימים האחרונים נשלחה הודעה פנימית לחברי המיסיון שבה נאמר: "רציתי להמליץ לך בחום לעשות  unlike לדף 'משיחי או יהודי'. כל פעם שמישהו מאיתנו מגיב שם או עושה פעולה כלשהי בעמוד הזה, זה מופיע בטיימליין של כל חברי הפייסבוק של כל אחד מאיתנו ורק נותן להם עוד חשיפה.

"מה גם שתגובות ולייקים לדף שלהם רק מעודדים אותם להמשיך ונותנים להם עוד מוטיבציה. תמיד אפשר להיכנס לביקור בדף, אבל אני ממש ממליץ בחום לא להגיב שם לדבר אלא להתעלם ולעשות unlike".

בארגון אמרו השבוע כי ההצלחה כמו גם התגובה ההיסטרית של המיסיונרים מדברות בעד עצמן. "נמשיך לנקוט בכל הכלים הלגיטימיים העומדים לרשותנו על מנת להציל יהודים מפני המיסיונרים באשר הם".

הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il