הדור השני והדק של ה-Tab S

סמסונג הכריזה על סדרת טאבלטי פרמיום חדשה, ה-Galaxy Tab S2, והיא תתחיל למכור אותם בתחילת החודש הבא.

דורון רותם שני , י"א באב תשע"ה

הדור השני של ה-Tab S. הטאבלטים החדשים של סמסונג
הדור השני של ה-Tab S. הטאבלטים החדשים של סמסונג
סמסונג

למרות הירידה במכירות הטאבלטים, סמסונג הכריזה על סדרת טאבלטים חדשה. מדובר בדור השני של סדרת הפרמיום ה-Galaxy Tab S. ההשקה תכלול שני טאבלטים, אחד עם מסך בגודל 8 אינץ' והשני עם מסך בגודל 9.7 אינץ'. כל אחד מהשניים יושק בגרסת WiFi בלבד, וכן בגרסה שתומכת ב-LTE.

למעשה, להוציא גודל הסוללה, שני הטאבלטים זהים בתצורה ובעיצוב שלהם. שניהם גם מוצעים בעובי של 5.6 מ"מ בלבד, והם הכי דקים בשוק. גם גם שוקלים כ-390 גרם בלבד. עוד דבר ייחודי למדי הוא שימוש ביחס היבט של 4:3 שמקנה למכשיר צורה ריבועית למדי.

המסכים, בטכנולוגיית Super AMOLEDף מציעים רזולוציית QXGA, או 2,048x1,536 פיקסלים. זיכרון העבודה הוא בנפח של 3 ג'יגה-בייט ואילו זיכרון האחסון עומד על 32/64 ג'יגה-בייט. חריץ לכרטיס microSD מאפשר הרחבה בעוד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר. המערכת על שבב היא ה-Exynos 5433 של סמסונג עצמה עם ארבע ליבות במהירות 1.9 ג'יגה-הרץ ו-4 ליבות במהירות 1.3 ג'יגה-הרץ.

הטאבלטים מצוידים במצלמת 8 מגה-פיקסלים מאחור ו-2.1 מגה-פיקסלים מקדימה. הם תומכים בבלוטות' 4.1 וב-WiFi 802.11ac. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.0. הסוללה של המכשיר עם מסך ה-8 אינץ' היא בנפח עבודה של 4,000 מילי-אמפר/שעה ושל חברו 5,870 מילי-אמפר/שעה.

העיצוב של המכשירים טיפוסי לסמסונג: גב פלסטיק רק בצבע שחור או לבן, ופס אלומיניום מסביב.

המכשירים יהיו זמינים למכירה כבר בחודש הבא, אך החברה עדיין לא פרסמה מחירים רשמיים.


הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: computers@inn.co.il