דניאלה וייס: לנתק מגע מראש הממשלה

יו"ר תנועת "נחלה" לא מתחרטת שתמכה בנתניהו בבחירות. "ראש הממשלה חי באשליה שיצליח לשמור על הקיים אם ייכנע לתכתיבי אירופה וארה"ב".

בני טוקר , ו' באב תשע"ה

נתניהו בכיכר רבין, לפני הבחירות. ברקע: דניאלה וייס
נתניהו בכיכר רבין, לפני הבחירות. ברקע: דניאלה וייס
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

יו"ר תנועת התיישבות ''נחלה'', דניאלה וייס, קוראת לראשי המועצות באזור יהודה ושומרון לנתק את הקשר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו נוכח הקפאת התכנון וההרס המתוכנן של בתי דריינוף בבית אל.

"יש זעם גדול בציבור האכזבה היא נוראית", אומרת וייס בשיחה עם ערוץ 7. "הבתים האלה בבית אל צריכים להישאר כמו שהבתים בעפרה צריכים להישאר. יש כאן שקר של נתניהו שלא רוצה שנמשיך לבנות ביו"ש"

"אני אומרת לראשי הרשויות - כל עוד נתניהו לא שולח שליח אישי ואומר שהגזרה ירדה ועד שהוא לא מודיע שהמדיניות משתנה, שינתקו מגע מוחלט עם ראש הממשלה", מדגישה וייס.

היא קוראת לנתניהו להתעשת. "ראש הממשלה צריך להבין שאנחנו לא פרופלורים, אנחנו אנשים אידיאליסטים שמקדמים את המפעל הציוני וכל ניסיון של המלכות להכניס אותנו לפינה יביא אותנו לנתק מגע. מה תעשה תעניש אותנו עוד יותר? תמשיך להקפיא אותנו?".

וייס לא מתחרטת שתמכה לפני הבחירות בנתניהו ואף הביאה אותו לנאום בעצרת הימין בכיכר רבין. "אני עדיין יודעת שראשי המחנה הציוני רצו לחסל את ההתיישבות, נתניהו לא רוצה לחסל, אבל הוא חי באשליה שאם הוא ייכנע לתכתיב של אירופה וארה"ב הוא יצליח לשמור על הקיים".