נחשף השם החדש של מגזין "עולם קטן"

המגזין שחוגג ארבע שנים להיווסדו, משנה את שמו. "כל נער ונערה בתקופת ההתבגרות מחפשים את המקום שלהם".

ערוץ 7 , ח' באב תשע"ה

מקום עולם
מקום עולם
צילום: עולם קטן

"מקום בעולם" הוא השם החדש של המגזין לנוער מבית השבועון הפופולרי "עולם קטן".

המגזין, שחוגג ארבע שנים בחודש הבא, נולד מתוך רצון לפנות באופן ממוקד יותר אל קהל קוראי שבועון בית הכנסת.

"המציאות במגזר הדתי לאומי התבגרה בכמה מובנים ו'עולם קטן' התבגר יחד איתה. הרגשנו שנושאים מהותיים שמעסיקים את סדר היום של הנוער לא הצליחו להיכנס לשבועון בית הכנסת", אומרים במערכת המגזין. "כך נולד הצורך במקום בעולם - המקום של הנוער בעולם קטן".

"כל נער ונערה בתקופת ההתבגרות מחפשים את המקום שלהם". מוסיפים במערכת. "תקופת הנערות היא תקופה מדהימה שבה החבר'ה מוציאים הרבה מהפוטנציאל שלהם לידי ביטוי - הם מדריכים בתנועות נוער, חברים בארגונים, עסוקים בבגרויות, בשירות לאומי, במכינה או בישיבה.

"אנחנו רוצים לאפשר להם את המקום לדבר על תהליכים שקורים בעם ישראל ובאקטואליה בגובה העיניים ובשפה שלהם. אנו משתדלים לעורר אצל הקוראים הצעירים מודעות לכל מני נושאים, לתת כלים לבחירות טובות וללוות אותם בתקופה הזו. חשוב לנו לא פחות לאפשר להם גם מקום להנאה בזמן הפנוי שלהם".

"מקום בעולם" הוא מגזין בעל 84 עמודים צבעוניים המגיש מדי חודש תוכן נרחב: ראיונות אישיים עם דמויות מפתח בציבוריות הישראלית, כתבות צבע, טורים אישיים, פינות ייעוץ תורני ויומיומי אשר עוסקים בנושאים האקטואליים והעדכניים ביותר, ביניהם גם: אמונה, חברה, לימודים, פנאי, תרבות, ישראליות, התנדבויות, טיולים, מחשבים ועוד.

לרכישת מנוי לחצו כאן