חצרוני ובן גביר יגישו תכנית ב'קול ברמה'?

אמש ביקש אמיר חצרוני להקשיב ל'תוכניתו' החדשה ב'קול ברמה', אולם ברדיו החרדי מכחישים: הוא בסך הכל הגיע להתארח בתוכנית אירוח

חיים לב , י"ג באב תשע"ה

קול ברמה
קול ברמה
אתר הרדיו

פרופ' אמיר חצרוני הידוע באמירותיו הפרובוקטיביות העלה אמש פוסט בפייסבוק שהצליח להצית את הרשת מחדש. בפוסט סיפר חצרוני כי הוא עם עו"ד איתמר בן גביר הולכים להגיש תכנית משותפת ברדיו החרדי 'קול ברמה'.

"איתמר בן גביר ואני עולים עם תוכנית חדשה ברדיו "קול ברמה", שתעמוד בסימן שנאת חינם ויתרונותיה ונזקי הציונות. השידור הראשון מחר בשעה אחת עשרה בבוקר", סיפר חצרוני והוסיף: "השאלה המתבקשת היא למה דווקא "קול ברמה"? התשובה פשוטה: נסיונותיי לקבל תוכנית בגלי צה"ל, שתעודד צעירים מתלבטים לעשות את הדבר הנכון ולקבל פרופיל 21 עלו בתוהו.

"ירון דקל סירב אפילו להיפגש איתי, גם כאשר הצעתי להזמין אותו ואת בת זוגו לקפה ומאפה על חשבוני. לא הייתי קורא לזה פלורליזם דמוקרטי, אבל מצבא שהשגרה שלו מורכבת משחיטת שרצים פלסתינאים - אני לא מצפה ליותר מדיי.
לשמחתי, דווקא בתקשורת החרדית גיליתי פתיחות לרעיונותיי. אני מזמין את כולכם להאזין מחר ולהשאיר את עירית לינור נטולת רייטינג".

אולם בירור קצר בתחנת הרדיו החרדית גילה כי פני הדברים שונים. "אין ולא תהיה לפרופ' חצרוני שום תכנית ברדיו", סיפר מגיש התוכנית שבה אמור חצרוני לעלות לשידור בעמוד הפייסבוק האישי שלו. המגיש הוסיף כי מדובר בתכנית אקטואליה שבה "בן גביר וחצרוני הגיעו להתארח כנציגי ימין ושמאל ודנו בסוגיות מורכבות. השתתפותם היתה חד פעמית! כמו שאר המגישים שמתארחים בה".

המגיש הדגיש כי "למרות שמדובר בתכנית אקטואליה, מתוך היכרות עם אמיר חצרוני ודעותיו ומכיוון שהרדיו הינו רדיו חרדי תורני המקפיד על כל מילה ברגישות יתירה, החלטנו להקליט את התכנית מראש יום קודם על מנת למנוע תקלות ובמידת הצורך לערוך את דבריו על מנת שחלילה לא תצא תקלה על ידינו. הוסבר לו רבות על רגישות המגזר והדרישה לשמור על שפה נקייה ועל הבעות דעות שחלילה אין בהם דברי כפירה. פרופ' חצרוני כיבד מאוד את הבקשה וגם כשכן היו אמירות מסוג זה הן ירדו בעריכה".