מאמן מכבי ת"א: "אנחנו עומדים בפני חלום גדול"

סלאבישה יוקאנוביץ' מתכונן למשחק מול באזל שיקבע אם קבוצתו תהיה העונה חלק מליגת האלופות

ניצן קידר , י' באלול תשע"ה

זהבי באימון. רוצה לנצח
זהבי באימון. רוצה לנצח
דף הפייסבוק הרשמי של מכבי ת"א

מכבי ת"א כינסה הערב את מסיבת העיתונאים האחרונה לפני המשחק מחר (21:45) מול באזל, בפלייאוף המוקדמות של ליגת האלופות.
מאמן הקבוצה סלאבישה יוקאנוביץ' אמר כי מדובר ברגע חשוב מאוד, בשלב מוקדם של העונה. "אנחנו עומדים בפני החלום הגדול. אני לא מרגיש לחץ, אני מלא תשוקה ואמביציה לדבר הזה. זה רגע גדול עבורנו ואני מצפה שנהיה מוכנים".
"יש לנו תוכנית משחק ואני מצפה שנעמוד בה. אני מאמין שהאיצטדיון המלא ידחוף אותנו ויעזור לנו להיכנס לקצב שלנו. עלינו לבוא בחוכמה ולהבין את המשחק. אנחנו נגיע עם ביטחון, תשוקה ונבין בדיוק מה עומד על הכף", הביע המאמן תקווה.
אמנם את שני השערים במשחק הראשון הבקיע ערן זהבי, שהוסיף גם צמד מול בני סכנין, אבל יוקאנוביץ' מבהיר שלא מדובר בקבוצה של איש אחד. 
"מכבי היא לא ערן. הוא התחיל את העונה נהדר והלחץ לא נופל רק על כתפיו. אני מצפה מכל אחד עשר השחקנים להיות מוכנים. אני לא מתעסק בהימורים. כל משחק הוא היסטוריה אחרת. אם הבקענו אחרי עשר דקות זה לא יגמר וכך להיפך. אנחנו בפני תשעים דקות ואפילו 120", הבהיר המאמן.


ערן זהבי אמר כי הוא מאמין שהמשימה אפשרית. "אני חושב שמגיע לנו ואני רוצה להגשים עם מכבי את החלום. יש לנו משחק מול יריבה עיקשת שיודעת לעשות לנו חיים קשים. מקווה שנתעלה ונתגבר על המשוכה הקשה הזו".
"אני מאמין שהאוהדים ידחפו מהשנייה הראשונה ועד האחרונה. אנחנו מבינים שיש סיכוי גדול, אך זה לא מבטיח לנו כלום. המטרה היא ליגת האלופות, ואני מקווה שנעשה את זה", סיכם זהבי.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il