"ליגת האלופות היא פסגת השאיפות"

שחקני מכבי ת"א הגשימו את החלום הגדול שלהם – ועכשיו הם מקווים לפגוש את הקבוצות הגדולות ביותר באירופה

ניצן קידר , י"א באלול תשע"ה

הגשים חלום. טל בן חיים
הגשים חלום. טל בן חיים
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

​השחקנים בצהוב מתחילים לעכל, לאט לאט, שהם ייצגו את ישראל בליגת האלופות בעונה הקרובה.

טל בן חיים אמר בסיום המשחק כי מדובר ברגע שיא בקריירה שלו. "ליגת האלופות היא פסגת השאיפות אבל עכשיו הכיף רק מתחיל. זה לא רק מי ששיחק, מהשחקנים שעלו מהנוער ועד ערן זהבי והותיקים, כולל הצוות כולו במכבי. כולם נתנו את החלק שלהם, כל בורג חשוב ולך תדע איפה היינו בלי כל בורג. כל קבוצה שנקבל היא מעצמה, תמיד חלמתי לפגוש את הנרי, אבל אני מוכן לפגוש גם את מסי".

ברק יצחקי הוסיף: "ראיינו אותי לפני שנתיים ואמרתי שזה החלום שחסר לי. אני שמח שזיכיתי להגיע למעמד הזה. היה פה משחק לחימה ענק, עם כל הלב. זו אאולי קלישאה לשים את הלב על המגרש. אבל זה מה שקרה".

המאמן, סלבישה יוקאנוביץ', היה מאושר בסיום. "זה לא היה קל עבורנו, השחקנים הראו המון אופי. זה יום חשוב לכדורגל הישראלי, ולכל האוהדים. אני מאמין שמיץ' (גולדהאר, בעל הקבוצה, נ"ק) מרוצה. יגיעו הקבוצות הבכירות ביותר לכאן".

יו"ר מפלגת 'יש עתיד', ח"כ יאיר לפיד, שהגיע הערב לצפות במשחק באצטדיון בלומפליד ולתמוך בשחקני מכבי תל אביב מקרוב אמר בתום המשחק: "לפעמים חלומות מתגשמים. תודה גדולה למכבי תל אביב שהעניקה לנו הערב את אחד הרגעים המרגשים והבלתי נשכחים של הספורט הישראלי. כל מי שלא העז לחלום על העפלה לליגת האלופות, ראה כיצד במשחק קבוצתי מצוין, הדבר הפך למציאות. היום, כל הארץ צהובה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il