רק בגלל זכות קדימה

תושב אשקלון פינצ'ר את הצמיגים לרכב שלא נתן לו זכות קדימה בחנייה של מרכז קניות. "התעצבנתי על בעל הרכב", הסביר.

עדו בן פורת , י"ז באלול תשע"ה

מתוך מצלמת האבטחה
מתוך מצלמת האבטחה
צילום: חטיבת דובר המשטרה

תושב אשקלון בן 41 חתך את הצמיגים לרכב פרטי לאחר שנהג הרכב לא נתן לו זכות קדימה בחנייה של מרכז קניות בעיר.

האירוע התרחש לפני עשרה ימים. מתלונה שהוגשה במשטרת שדרות עלה כי אדם שהגיע למרכז קניות בשעות היום ניגש לרכבו בחניה וזיהה כי שני הגלגלים הקדמיים של הרכב הפרטי שלו מפונצ׳רים ועליהם חיתוך שנעשה באמצעות כלי חד.

בעקבות התלונה הגיעו חוקרי משטרת שדרות לזירה. חוקרי המשטרה החלו באיסוף ראיות ופתחו בחקירת נסיבות האירוע. ״ערכנו בדיקה באמצעות מצלמות אבטחה שהיו במקום וזיהינו אדם אשר מבצע את המעשה במזיד. הבנו כי מדובר באדם שהגיע למקום לבצע קניות, ובהמשך התברר כי שילם באשראי על קניותיו".

באמצעות פעולות חקירה ובירור בחברת האשראי, התחקו החוקרים אחר זהותו של החשוד במעשה - גבר בן 41, תושב העיר אשקלון

אמש הובא החשוד לחקירה במשטרת שדרות והודה כי חתך את שני הצמיגים הקדמיים של הרכב באמצעות סכין. ''עשיתי את זה מכיוון שהתעצבנתי על בעל הרכב שלא נתן לי זכות קדימה זמן קצר לפני שחנה״, סיפר לחוקרים.

בסיום חקירתו שוחרר החשוד בתנאים מגבילים. בהמשך צפוייה המשטרה להגיש נגדו כתב אישום בגין גרימת חבלה במזיד לרכב ואחזקת סכין

מפקד משטרת שדרות סנ״צ אפי שיימן ציין כי מדובר במעשה בריונות שאין לו מקום בעבור שום תואנה. ״מדובר בהתנהגות עבריינית לכל דבר ועניין. התנהגות החשוד באירוע היא פלילית ונבעה בעיקר מיצר נקם. אנו נמצה עמו את החקירה ובהמשך הוא צפוי לעמוד לדין בגין מעשיו״, הוסיף סנ״צ שיימן.

צילום: חטיבת דובר המשטרה