לפני סגירת חלון ההעברות: מגן חדש למכבי ת"א

רגע לפני שהיא פוגשת את צ'לסי האנגלית בליגת האלופות, האלופה הצהובה מתחזקת. השאילה את מגן בני יהודה, עוז ראלי.

נרי וייס , י"ז באלול תשע"ה

זהבי חוגג. ראלי מצטרף
זהבי חוגג. ראלי מצטרף
צילום: פלאש 90

כבר זמן רב ששמו של עוז ראלי נקשר באשר למעבר לקבוצה בכירה בכדורגל הישראלי. ראלי בן ה-27, התחיל את קריירת המשחק שלו אמנם כקשר, אך עם הזמן עבר לעמדת המגן, כשיכול לשחק בשני הצדדים, ימין ושמאל.

ראלי נקשר לא מזמן למעבר לבית"ר ירושלים שחיפשה אחר מגן מחליף לאלי דסה, שכזכור עבר גם הוא לאלופה התל אביבית הצהובה. בנוסף נקשר שמו של ראלי בעבר להפועל תל אביב ומכבי חיפה.

ראלי גדל בקבוצה משכונת התקווה, ונמצא בקבוצה הבוגרת של המועדון הכתום החל מעונת 2004/05.

בסיומה של עונת 2011/12 עזב ראלי את מועדון האם כשחתם לשנתיים באומוניה ניקוסיה הקפריסאית, שם החזיק מעמד חודשיים וכשהבין כי אינו נמצא בתוכניות המאמן, חזר למועדון הכתום בו שיחק לכל אורך שנותיו כשחקן.

הגעתו של ראלי למועדון הצהוב מתל אביב מגיעה רגע לפני סגירת חלון ההעברות ואפשרות הכנסתו של ראלי המוכשר לרשימת השחקנים שייקחו חלק בשלב הבתים של ליגת האלופות. 

במועדון הצהוב ראו את בעיית המגן הימני בקבוצה כבעיה שחייבת פיתרון מהיר ואיכותי, ובתחילה חשבו להחתים שחקן זר נוסף. החתמת שחקן זר נוסף הייתה מצריכה מהצהובים לשחרר את אחד הזרים המשחקים כיום בקבוצה, כשהמועמד היחידי היה קרלוס גארסיה הבלם שנמצא בכושר רע.

שחרורו של גארסיה היה עשוי ליצור קשיים במידה שאחד הבלמים הפותחים היה נפצע או מורחק, ובמכבי העדיפו את האופציה הישראלית בעמדת המגן הימני, לשם מגיע ראלי.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il