יעלון: אלביט מהווה נדבך משמעותי מיכולתנו

שר הביטחון ביקר בחברת אלביט ואמר כי "עובדיה מפגינים איכות יוצאת דופן, תחושת שליחות והבנה של האתגרים הניצבים בפני ישראל".

רעות הדר , כ"ד באלול תשע"ה

יעלון מקבל סקירה על מערכות תצוגה מתקדמות למטוסי קרב
יעלון מקבל סקירה על מערכות תצוגה מתקדמות למטוסי קרב
צילום: משרד הביטחון

שר הביטחון משה (בוגי) יעלון ביקר היום (שלישי) במטה חברת "אלביט מערכות", שם קיבל סקירות על מגוון יכולות ופיתוחי החברה בתחומים השונים המשרתים את צה"ל ומערכת הביטחון, כמו גם צבאות זרים.

במהלך הביקור אמר שר הביטחון כי "אלביט מערכות מהווה נדבך משמעותי מיכולתנו להגן על עצמנו בכוחות עצמנו. התעשיות הביטחוניות הן מנוע צמיחה כלכלי משמעותי למדינת ישראל, הן מעסיקות עשרות אלפי עובדים באופן ישיר ועקיף ותרומתן לביטחון המדינה היא קריטית.

''אלביט היא דוגמא לכך. אנשי החברה מצליחים בכל פעם מחדש לפתח יכולות ואמצעים מתוחכמים ומתקדמים, המאפשרים לצה"ל ולשאר גופי הביטחון לשמור על פערי איכות משמעותיים מאויבינו''.

לדברי יעלון, מוצריה של אלביט זוכים להערכה גדולה מאוד גם בקרב צבאות ברחבי העולם והחברה זוכה לא אחת במכרזים כשהיא גוברת על חברות ענק, מה שהופך את הייצוא למרכיב משמעותי, הן כלכלית והן אסטרטגית

''עובדי אלביט מפגינים בכל פעם מחדש איכות יוצאת דופן, תחושת שליחות והבנה של האתגרים הניצבים בפני מדינת ישראל, והיכולת שלהם לכבוש פסגות חדשות היא משמעותית עבור ביטחונם של אזרחי ישראל", הוסיף שר הביטחון.