מכבי ת"א: מציפים את ההיכל בצהוב

בעוד מכבי תל אביב עסוקה במחנה אימונים בצרפת, אולמה הביתי עובר מהפך של ממש, ונצבע גם על הפרקט, בצבע המזוהה עם הקבוצה

ניצן קידר , ג' בתשרי תשע"ו

הפרקט, אחרי שהוצף בצבע צהוב
הפרקט, אחרי שהוצף בצבע צהוב
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

לקראת העונה החדשה, היכל 'מנורה מבטחים', האולם הביתי של מכבי ת"א, נצבע כולו בצהוב, עוד לפני כניסת האוהדים, שדואגים שגם ביציעים יהיה הצבע דומיננטי.

חברת "היכלי הספורט תל אביב יפו" ביחד עם צוות מומחים מיוחד מחו"ל, בשיתוף חברת ker2000 הישראלית, עובדים בשבוע האחרון על פרויקט ליטושו מחדש של הפרקט ושינוי צבעו מכחול לצהוב.

 לצורך ביצוע הפרויקט אשר מתקיים בימים אלו ממש, הובאו מחו"ל מכונות ליטוש מתקדמות, שייצרו ליטוש מהיר בסטנדרטים הגבוהים ביותר ולאחר הורדת הצבע הכחול, השתמשה החברה המתקינה ב-65 ליטר צבע צהוב על מנת להעניק לפרקט את המראה החדש.

שינוי צבע הפרקט, הוא כמעט היסטורי, שכן בהיכל היה הצבע מסביב לפרקט כחול כמעט מאז היווסדו.

מדובר במהלך שמתרחש לראשונה זה 15 שנים, כחלק מהחידוש שחווה ההיכל בחודשים האחרונים עם שינוי נותן החסות לחברת "מנורה מבטחים" ובשיתוף פעולה מלא עם מכבי, שעורכת כמובן את כל משחקיה הביתיים ביורוליג, בליגה הישראלית ובגביע המדינה בהיכל.

השיפוץ כולל בין היתר את עיצובם מחדש של שערי הכניסה והיציאה בהיכל, שיפוץ מיוחד בתקרות האולם במטרה לשפר משמעותית את האקוסטיקה עבור הקהל הרב הגודש את היציעים, והדגשה של הצבע הצהוב שיהפוך לצבע הדומיננטי בהיכל גם על הפרקט עצמו וגם בחללים רבים נוספים בתוך האולם.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il