יוקאנוביץ': המשחק מול קייב חשוב מאוד עבורנו

מאמן הצהובים התייחס למשחק מחר מול דינמו קייב במחזור השני של ליגת האלופות. זהבי: "בבית הסיכויים טובים יותר"

ניצן קידר , ט"ו בתשרי תשע"ו

יואקנוביץ' במסיבת העיתונאים, הערב
יואקנוביץ' במסיבת העיתונאים, הערב
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

אחרי הניצחון הגדול על מכבי חיפה במוצאי השבת האחרונה, מכבי תל אביב משלימה את ההכנות לקראת המשחק השני בליגת האלופות מול דינמו קייב מחר בערב (21:45), באצטדיון סמי עופר.

הערב, במוצאי החג, התקיימה מסיבת עיתונאים של שתי הקבוצות בה הבהיר מאמן מכבי ת"א סלבישה יוקאנוביץ': "יש לנו מחר הזדמנות מחר ליצור רגע חשוב והתקדמות עבור הקבוצה. אנחנו מכבדים את כל הקבוצות ומכבדים קודם כל את עצמנו. מחר מדובר במשחק חשוב מאוד עבורנו".

המאמן ציין כי "המשחק בשבת נתן ביטחון לכל הקבוצה. אני מדבר עם כל השחקנים לא רק איתו. זה לא עניין של שחקן כזה או אחר, זה תלוי איך כל הקבוצה תגיע למשחק. זו הזדמנות נהדרת עבורנו. אנחנו צריכים להציג מנטליות שתהפוך אותנו לטובים יותר ושנוכל להשיג תוצאה טובה במשחק".

הוא התייחס לתבוסה מול צ'לסי במחזור הראשון ואמר כי קבוצתו צריכה להיות יותר מוכנה ומדוייקת. "מה שהיה בסטמפורד ברידג' זה היסטוריה  ואני מקווה שנצליח להשיג תוצאה טובה יותר. אנחנו ראויים להיות במקום שאנחנו נמצאים. זה מפעל תחרותי וקשה ואנחנו צריכים תמיד לשפר את היכולת שלנו".

לגבי קייב עצמה אמר יואקנוביץ' כי "אי אפשר להשוות בין קייב לצ'לסי. זה יהיה שונה ממה שהיה בצ'לסי. מדובר בשחקנים שונים ובקבוצה עם סגנון שונה. אנחנו נבוא מוכנים ונתאים את עצמנו לסוג כזה של משחק. בתקווה להוציא תוצאה טובה יותר".

ואיזה טקטיקה מתכוון לנקוט המאמן? "אני אנסה למצוא את האיזון בכל השורות של הקבוצה על כר הדשא. אם אשחק עם חלוץ אחד זה לא אומר שאני משחק הגנתי. אני רוצה שהקבוצה שלי תשחק נכון  ושלא יהיה פערים בין השחקנים על הדשא".

ערן זהבי הוסיף כי "כמובן שבבית הסיכויים קצת טובים יותר אבל מדובר ביריבה מצויינת ונצטרך לעבוד מאוד קשה כדי לצאת עם נקודות מהמגרש הזה".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il