הסוכות הניידות של חב"ד חורשות את הארץ

עשרות סוכות ניידות של אגודת צעירי חב"ד חורשים בימי חול המועד את הארץ לאורכה ולרוחבה

חיים לב , ט"ז בתשרי תשע"ו

הסוכה הניידת החדשה צמודה ל'טנק' של חב"ד
הסוכה הניידת החדשה צמודה ל'טנק' של חב"ד
צילום: יח"צ

כמידי שנה, עשרות סוכות ניידות של צעירי אגודת חסידי חב"ד, בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, פועלות ברחבי הארץ במהלך חג הסוכות ומאפשרות להמוני בית ישראל לקיים את מצוות החג.

הסוכות הניידות יעמדו לרשות אנשי חב"ד אשר ידאגו לאייש אותן בכל שעות היממה, ובמשך ימי חול המועד סוכות יחרשו את הארץ לאורכה ולרוחבה, ויגיעו אל המוני בית ישראל ויזכו אותם במצוות ארבעת המינים ובישיבה בסוכה.

הפעילות מתקיימת, באתרי טיולים, בתי רפואה, בסיסי צה"ל כמו-כן תהיה פעילות מיוחדת במרכזים רפואיים, בבתי-אבות, בריכוזי עולים ואף בבתי-כלא.

בכל סוכה ניידת יש מספר סטים של ארבעת המינים, בקבוק וודקה לאמירת 'לחיים', מזונות וחומר הסברה על חג הסוכות בהוצאת צעירי אגודת חב"ד.

יו"ר צעירי אגודת חב"ד הרב יוסף יצחק אהרונוב אמר כי "המטרה היא להביא את מצוות החג, ישיבה בסוכה ומצוות ארבעת המינים אל כל יהודי, כפי רצון הרבי, כאשר זה נעשה באמצעות הסוכות הניידות, ומאות סוכות ציבוריות בערים השונות שיהיו פתוחות לציבור הרחב בחג ובחול המועד . אנשי חב"ד יאיישו את הסוכות בכל שעות היום, והם יצוידו בערכות של ארבעת המינים, במיני 'מזונות' ומשקה ויזכו את הציבור במצוות ארבעת המינים וישיבה בסוכה".