מכבי ת"א עם שינוי ראשון בסגל השחקנים

עוד לפני פתיחת העונה הרשמית, במכבי ת"א נערכים לשינוי סגל השחקנים החדשים. הסנטר ויטור פבראני לא נרשם למשחקי הליגה הישראלית.

נרי וייס , כ"ה בתשרי תשע"ו

ישחורר מוקדם מהקבוצה? ויטור פבראני בימים טובים יותר
ישחורר מוקדם מהקבוצה? ויטור פבראני בימים טובים יותר
צילום: רויטרס

עוד לא פתחה את העונה הרשמית, וכבר מכבי תל אביב עושה שינויים בסגל השחקנים החדש שלה. 

במועדון הצהוב מתל אביב שספגו מכה קשה בעונה שעברה, לאחר שהודחו כבר בחצי גמר ליגת העל שבכדורסל על ידי הפועל אילת, לומדים מטעויות.

את כישלונם בעונה האחרונה מייחסים במכבי לכמה סיבות ומהלכים כשבראשונה היא בניית הסגל שנעשתה באיחור ובצורה פזיזה שהביאה להחתמת שחקנים משלימים, פצועים וכאלה שאינם בכושר משחק.

כאמור, אחרי המפלה אשתקד, העונה במכבי תל אביב ניסו לעשות את הדברים אחרת, ובראשונה לבנות סגל שחקנים איכותי ביותר וכמה שיותר מוקדם. 

ג'ורדן פרמאר, טיילור רוצ'סטי וטרבור אמבקווה היו לראשונים לחתום אצל הקבוצה הבכירה מתל אביב, ואליהם הצטרף גם ויטור פבראני, סנטר ברזילאי, בעל עבר בליגה הטובה בעולם. פבראני הגיע למכבי לאחר עונה שלמה במהלכה לא שיחק ולו משחק אחד, זאת בשל פציעה בברכו, אך במכבי הבהירו כי עבר את הבדיקות הרפואיות וכי השחקן נמצא כשיר למשחק.

לאחר 9 משחקי הכנה בהם לקח חלק הסנטר הברזילאי אפשר להגיד בפה מלא, פבראני לא בכושר משחק ונראה שאינו כשיר גם בריאותית. 

דבר זה התאמת היום כשפבראני לא נרשם בסגל הקבוצה הצהובה למשחקי הליגה הישראלית. במהלך מסיבת העיתונאים שהסתיימה לפני זמן קצר, סיפר מנהל הקבוצה, ניקולה וויצ'יץ': "בדקנו את המצב של ויטור פבראני ומבחינה פיזית הוא בסדר גמור. הרופאים עדיין לא מבינים מה הבעיה בברך שלו והוא עדיין לא בכושר מלא".

לדברי וויצ'יץ', אי כשירותו של פבראני היא שהביאה את הקבוצה להחתים לפני ימים אחדים בלבד את ארינזה אונואקו הניגרי. כעת, יחד עם הבאת שחקן נוסף על העמדה שלו ואי הכללתו בסגל הקבוצה במשחקי הליגה הישראלית, נראה שפבראני בדרך החוצה מהקבוצה הצהובה, עוד לפני שהתחילה העונה הרשמית. פאניקה או למידה מטעויות העבר?


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il