הנהלת 'בזק' הגיעה לנחם את משפחת קרישבסקי

הנהלת 'בזק' הגיעה אחר הצהריים לבית משפחת קרישבסקי בירושלים כדי לנחם את הבן היושב 'שבעה' על אביו שנרצח על ידי עובד החברה

חיים לב , ב' בחשון תשע"ו

הרב ישעיהו עקיבא קרישבסקי הי"ד
הרב ישעיהו עקיבא קרישבסקי הי"ד
צילום: שמואל דריי

הנהלת חברת התקשורת 'בזק' הגיעה בצהריים (חמישי) לבית משפחת קרישבסקי בירושלים כדי לנחם את הבן היושב שבעה על אביו הרב ישעיהו קרישבסקי הי"ד שנרצח השבוע על ידי עובד של 'בזק' ברחוב מלכי ישראל בבירה.

באתר חב"ד 'שטורעם' דווח כי הנהלת 'בזק' הגיעה לנחם את הבן היחיד, הרב שניאור זלמן קרישבסקי, חסיד חב"ד, ואת בני המשפחה ולהביע את התנצלותם על כך שהפיגוע המזעזע בוצע בידי עובד החברה ובאמצעות רכב של 'בזק'.

ביום שלישי האחרון, בשעת בוקר, סיים הרב ישעיהו קרישבסקי את תפילת שחרית בבית המדרש ויצא לתחנת האוטובוס כדי לנסוע ללמוד עם ה'חברותא' את לימוד הבוקר הקבוע שלו. יד הטרור השיגה אותו והוא נרצח למוות בפיגוע הדריסה והדקירה שאירע ברח' מלכי ישראל בירושלים אותו ביצע עובד מחבל שעבד ב'בזק' והמתגורר במזרח ירושלים.

המנוח היה תלמיד חכם מופלג ובמרוצת השנים אף חיבר את הספר 'פניני ישעיהו' על התורה. מכריו סיפרו השבוע לערוץ 7 כי הוא ישב ולמד כל היום וכל שיחו היה סביב התורה.

"במשך שנים ארוכות הוא גר לבד", תיאר אחד ממכריו, "וכל מה שהוא רצה זה ללמוד תורה ולקיים מצוות. היכן שראית אותו - הוא עסק בתורה ובמצוות. באירועים תורניים תמיד כיבדו אותו לשאת דברים בשל ידיעותיו הנרחבות בתורה".