"אני כאן כדי לתת למכבי ת"א מאה אחוזים"

ממלא מקום המאמן, אבי אבן, מדבר לראשונה מאז פוטר הבוקר גיא גודס. הוא מסרב לדבר על אפשרות שינויים בסגל. "הפנים קדימה ליום חמישי"

ניצן קידר , כ"ז בחשון תשע"ו

אבי אבן, מעביר אימון לשחקנים הבוקר
אבי אבן, מעביר אימון לשחקנים הבוקר
צילום: מכבי ת"א

אבי אבן, ממלא מקום מאמן מכבי ת"א בהצהרה ראשונה

שעות ספורות אחרי ההודעה הצפויה של פיטוריו של מאמן מכבי ת"א גיא גודס, לאור מצבה של הקבוצה מתחילת העונה, מתייצב מי שהיה עד הבוקר עוזרו, ומהיום ממלא מקומו, אבי אבן כדי לנסות ולהסביר לאן ממשיכים מכאן.

"לא נעים להיות בסיטואציה הזו. שמאמן שהוא גם חבר - מוחלף", הבהיר אבן, "אבל אנחנו כאן בשביל לתת שקט עכשיו להנהלה לעשות את כל מה שצריך כדי שנחזיר את מכבי למקום שהיא צריכה להיות בו. אנחנו מסתכלים כבר ליום חמישי".

לשאלה איך התייחס למינוי הזמני המאמן המפוטר, ענה אבן: "גיא נתן את ברכת הדרך יותר מזה, ואני חושב שזו חלק מהאצילות שלו – שהוא אמר לי: הקבוצה מעל לכל, ותעשה כל מה שצריך שהיא תצליח ביום חמישי".

הוא נשאל האם גם לו יש חלק באשמה למצבה של הקבוצה הן בליגה והן באירופה וטען כי "עצם זה שאני בצוות האימון מראה שחלק מהאשמה היא גם עלינו, אבל אנחנו ננסה לתקן את הדברים כמה שאפשר".

אבן סירב להתייחס לאפשרות שהקבוצה תחתים בקרוב שחקנים חדשים בניסיון לחזק את הסגל שלה. "תצטרכו לשאול את ההנהלה, אני לא מתעסק בזה. יש לנו קבוצה וסגל שחקנים, והדבר החשוב ביותר הוא להציג עוד מחוייבות ולהבהיר לקהל שאנחנו כאן כדי לייצג את המועדון בצורה טובה יותר מאיך שהיינו עד היום".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il