הרצוג: ממשלת נתניהו נכנעה להתנחלויות

יו"ר המחנה הציוני כינס מסיבת עיתונאים בשוק מחנה יהודה. "התקציב הזה הוא תקציב הכניעה הסופית של ממשלת נתניהו לימין הקיצוני".

חזקי ברוך , ה' בכסלו תשע"ו

מסיבת עיתונאים הרצוג
מסיבת עיתונאים הרצוג
צילום: המחנה הציוני

אנשי סיעת המחנה הציוני סיירו היום (שלישי) בשוק מחנה יהודה בירושלים ותקפו את ממשלת נתניהו ותקציב המדינה שיאושר סופית בכנסת ביום חמישי הקרוב.

''אני אומר היום לממשלת ישראל: תשקיעו בעסקים קטנים במקום בממשלה, תשקיעו במעונות יום במקום בממשלה, תשקיעו בפיתוח תעשייה במקום בממשלה, תשקיעו בדמי אבטלה לעצמאים במקום בממשלה, תשקיעו בהטבות המס לנגב ולגליל במקום לממשלה'', אמר ח"כ יצחק הרצוג במסיבת עיתונאים.

לדבריו, תקציב המדינה לשנים 2015-2016 הוא ''תקציב הכניעה הסופית של ממשלת נתניהו לקבוצות הלחץ, לימין הקיצוני,  להתנחלויות המבודדות.

''אנחנו לא מוכנים להפקיר את בעלי העסקים הקטנים, את המשפחות הצעירות, את החיילים המשוחררים", הוסיף הרצוג, ''אני מאמין ואעשה כל שאני יכול כדי שזה יהיה התקציב הראשון והאחרון של הממשלה הזו''.

יו״ר סיעת המחנה הציוני, ח״כ מרב מיכאלי: ״מחנה יהודה כמעט ריק הבוקר, ולא רק בגלל הגשם. מילת המפתח פה היא פרנסה. ממשלת ישראל לא נותנת לסוחרים והסוחרות להתפרנס בכבוד. בשוק נאבקים על פרנסה, לא רק בימים של מצב בטחוני גרוע כמו אלו, על השכר שלא עולה ועל כל המסביב שלא מפסיק לעלות״.