מדינת הבג"ץ והיועצים המשפטיים

ח"כ אייכלר לערוץ 7: האליטה החילונית - שמאלנית ממשיכה לשלוט דרך המערכת המשפטית. בכל משרד שתול יועץ משפטי.

חזקי ברוך , ה' בכסלו תשע"ו | עודכן: 11:11

ישראל אייכלר
ישראל אייכלר
צילום: יונתן סינדל, פלאש 90

חבר הכנסת ישראל אייכלר (יהדות התורה) תוקף את המערכת המשפטית ומספר על השנים האחרונות שבהן "האליטה השמאלנית" הפסידה בבחירות לכנסת אך מנהלת את המדינה במקביל למדיניות הממשלה. 

בראיון לערוץ 7 נזכר אייכלר בדברים שאמר איש ציבור בכיר, "אמר לי פעם מישהו, אני לא אנקוב בשמו, 'היו לנו שתי אפשרויות, או לעשות מהפכה צבאית או מהפכה משפטית. מהפכה צבאית לא רצינו כי לא סמכנו על הצבא שהוא ישמור על הדמוקרטיה, שזה כמובן השלטון שלהם. 'החלטנו', אמר לי אותו אדם, 'להעביר את הכל למערכת המשפטית ולשים יועץ משפטי בכל מקום'".

"פעם ישבתי בוועדה בכנסת", מספר אייכלר, "וישבה שרה שכבר אינה מכהנת, וכל משפט שני שלה היה, 'היועצת המשפטית שלי אמרה'. אמרתי לה, 'תגידי מה קורה פה? אולי היא תהיה השרה ואת תהיי היועצת?', יש פה מדינת משפט בראשות בג"ץ".

לדבריו, הטענה של בג"ץ כי הוא נאלץ להחליט מכיוון שהממשלה לא מחליטה היא ההיתממות, "הדברים קורים כך מכיוון שהאליטה מזרימה הכל לפתחו של בית המשפט העליון כדי לשמור על שלטונה, זו הדרך היחידה שלהם להגן על 'הדמוקרטיה', מפני החרדים, המתנחלים, המזרחיים וכל השאר. זו מהפכה משפטית. כך הם מטילים אימה על הציבור ועושקים אותו".

"הכי חמור זה שהם, האליטה בהובלת התקשורת, מפנים את זעם הציבור לחרדים, לעניים ולמתנחלים. ח"כ יכול לעבוד ימים שלמים ולחוקק חוקים ולא יכתבו עליו מילה בעיתון, מילה אחת שהוא יאמר נגד החרדים מיד יש לו כותרות גדולות".

לגבי חוק הגיוס הוא אומר, "הנזק הכי גדול שנגרם בגלל כל הנושא הזה הוא לא לחרדים, למרות שכמובן יש סבל גדול, אלא בתחושה שהם נותנים לחיילים שכן הולכים שהם פראיירים. מכניסים בהם כזה מורך, פעם היה כבוד להיות קצין והיום הוא נחשב פראייר".