שוסהיים: אנחנו הפמיניסטים האמיתיים

יו"ר אגודת אפרת תמה על ההחלטה להסיר שלט פרסומת של הארגון בטבריה, "מתוך 64 אלף נשים ששוכנעו לבטל את ההפלה, אין אחת שלא מודה לנו"

בני טוקר , י"ח בכסלו תשע"ו

פמיניסט. ד"ר שוסהיים
פמיניסט. ד"ר שוסהיים
חזקי עזרא

יו"ר אגודת אפרת, ד"ר אלי שוסהיים, תמה על החלטת עיריית טבריה להסיר את השלט של אגודת "אפרת" שבו נכתב "קל לעשות הפלה, קשה לחיות עם זה", ככל הנראה בתואנה שמדובר בפרסום פוגעני.

לדבריו הם שוקלים בעזרת היועצים המשפטיים כיצד להגיב, "הייתי מצפה שראש עיריית טבריה יתקשר לפני שהוא עושה דבר כזה. היו בעבר ניסיונות לפסול לנו פרסומת ברדיו אבל ניצחנו במאבק המשפטי, והפרסומת חזרה. יש כל מיני ארגונים של נשים פמיניסטיות שמנסות לפגוע בנו, אבל אנחנו הפמיניסטיים האמיתיים, מתוך 64 אלף נשים שהצלחנו לשכנע אותם למנוע הפלה אין אישה אחת שלא מודה לנו".

ד"ר שוסהיים טוען כי השלט שנתלה ביוזמת אדם שאשתו הפילה ומאז סובלת מדכאונות, משקף את האמת על עגמת הנפש שנגרמת לאישה שמבצעת הפלה, "הפלה זה לא משחק ילדים, ולצערי בוועדות השונות לוקח בדיוק שתי דקות כדי לאשר הפלה, לא מסבירים לאישה מה המשמעות. לא מבינים שכל הפלה משאירה אחריה צער וצלקות נפשיות ואת זה אנחנו מנסים למנוע. אדם שכואבות לו השיניים לא הולך לעקור אותם יש דרך לטפל בכל דבר".

שוסהיים מתפלא מדוע עיריית טבריה נזכרה פתאום עכשיו, "השלט הזה מוצב כבר שנתיים בערים השונות, אז מה קרה כעת".