ליגת העל בכדורגל: האלופה תשוב למקום הראשון?

אחרי ניצחונה של הפועל באר שבע, האלופה מתל אביב צריכה ניצחון על בני יהודה הערב בכדי לשוב אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל שבכדורגל

נרי וייס , י"ז בכסלו תשע"ו

יוקאנוביץ' וזהבי. רוצים לשוב למקום הראשון
יוקאנוביץ' וזהבי. רוצים לשוב למקום הראשון
צילום: האתר הרשמי של מכבי ת"א

רחוקה מכושרה, עייפה וכשהיא מארחת באצטדיון בנתניה בשל שזרוע שעובר אצטדיונה הביתי, אצטדיון בלומפילד, תשחק האלופה מתל אביב, מכבי, הערב את משחקה במסגרת המחזור השנים עשר בליגת העל שבכדורגל.

הצהובים יארחו הערב חברה נוספת מהעיר התל אביבית, את בני יהודה, ואם לא יהיו אירועים מיוחדים, היא צפויה לשוב אל המקום הראשון בטבלת ליגת העל שבכדורגל. בכלל, נראה שאם אכן בסיומה של העונה תזכה מכבי תל אביב באליפות הרביעית ברציפות, תהיה זו הוכחה לחולשת הליגה לאור יכולתה החלשה של הקבוצה.

בעוד שהעייפות והתקופה הרעה נותנים את אותותיהם על המצב המקצועי אצל המכבים, בבני יהודה מתעסקים בבוקר המשחק במצב הניהולי של הקבוצה משכונת התקווה. בן צעירי, כישרון צעיר ומבטיח ושחקן פותח במדים הכתומים, ייעדר מהמשחק הערב בשל תביעה אותה מנהל אחיו הגדול, שחקן בית"ר ירושלים לירוי, כנגד הקבוצה הכתומה.

היעדרות זו של צעירי הקטן, מתקבלת בזעם רב הן אצל שחקני הקבוצה והן אצל האוהדים, וגם במנהלת הליגה דנים בצעדים בנושא לאחר שהתנהלות זו נחשבת כסחיטה של המועדון מול האחים צעירי.

במכבי תל אביב רוצים להמשיך ולנצח על אף התקופה הרעה, בבני יהודה רוצים שידברו עליהם במובנים ספורטיביים. הערב, שתיהן ינסו לנצח.

צפו באחד המשחקים הגדולים בין השתיים: 


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il