החרם על 'הפלס' יימשך, ההטרדות יחודשו

לאחר שהתברר כי משרדי הפרסום ימשיכו להחרים את 'הפלס', הודיע מפעיל קו ההטרדות על חידוש פעילותו נגד בכירים וראשי חברות במשק

בן שאול , כ' בכסלו תשע"ו

אברהם טריגר. חוזר להטריד?
אברהם טריגר. חוזר להטריד?
צילום: אמיר לוי, פלאש 90

ההטרדות על בכירי המשק חוזרות? לאחר שהתברר כי משרדי הפרסום ימשיכו להחרים את 'הפלס', הודיע הערב (רביעי) מפעיל קו ההטרדות על חידוש מערך ההטרדות נגד הבכירים במשק.

בהודעה ששיגר אברהם טריגר לתומכיו, הוא טען כי חברות הפרסום הונו אותו.

"לאחר הסרת המחאה מסדר היום התברר כי חברות הפרסום שיקרו על ציבור בני התורה וכל מטרתם היית השגת שקט מגל המחאה העצום של בני התורה, כדי להשיג שקט תעשייתי בתקופה זו של השנה בה נסגרים חוזי פרסום לשנת 2016 ולהפיל בפח את החברות במשק במצג שווא כי כביכול מחאת ציבור בני התורה מנויי הפלס נפסקה, וכך גרם להם לחזור ולפרסם במדיית הפרסום החרדית".

בדבריו הבהיר כי "אנו מודיעים בזאת כי אנו חוזרים בכל הכוח למאבק נחוש לגיטימי וצודק עם כל הכלים העומדים לרשותנו... בני התורה חזקו ואמצו, המשיכו והצליחו במחאה נגד החרם על בטאון עולם התורה הפלס".

בשנה שעברה נעצרו המפעיל אברהם טריגר וקבוצת אברכים המזוהה עם 'הפלס' בעקבות תלונות חוזרות ונשנות של בכירים במשק שטענו כי אלה מטרידים ומציקים להם טלפונית באמתלה שעיתונם אינו מקבל פרסום בגין היותו מזוהה עם הרב אוירבאך ובשל מאבק 'יתד נאמן' בו.