שעות אפלות של השב"כ

הרב אוהד קרקובר, רב היישוב כוכב השחר, דורש מרה"מ לטפל בשב"כ שלדבריו מנהל מסע של דה לגיטימציה נגד אוכלוסיה שומרת חוק.

הרב אוהד קרקובר , ב' בטבת תשע"ו

כלא
כלא
צילום: iStock

אנחנו שמחים מאוד ומודים לה'. אנחנו שמחים על השחרור של איש צדיק וישר מהמעצר. אנחנו שמחים שעכשיו ברורים לכל, הדברים שאמרנו כל הזמן, שאין לו שום קשר לפשע הנורא בכפר דומא.

אבל יחד עם השמחה הגדולה אנחנו גם מודאגים. בשבועיים האחרונים פגשנו את שירות הביטחון הכללי בשעות האפלות שלו. לקחת מחנך מוכר, מפקד במילואים, מצטיין הנשיא, שמסור בכל ליבו לחינוך הנוער, ולענות אותו במשך כשבועיים, בתנאי מאסר מחפירים - תנאים המתאימים למחבלים אויבי ישראל, זה דבר שאסור לעבור עליו לסדר היום.

אולי תגידו שהם לא הכירו אותו  - זה לא נכון. נאמר לנו במפורש על ידי אנשי השירות בעצמם, שהם יודעים שהוא אזרח למופת ואיננו שותף באירוע – ובכל זאת הם המשיכו להחזיק ולענות אותו.

הדבר הזה צריך להפחיד כל אזרח במדינת ישראל.

לשמוע מאיש שירות הביטחון שכל נער עם פיאות גדולות (גוזמבות – לפי דבריו) - הוא מחבל מבחינתו - זה מזעזע. לשמוע ממפקד בשירות, שכולנו פה בכוכב השחר אוכלוסיה תומכת טרור, זו עלילת דם שפלה שמתאימה לתקופות אפלות בחיי עמנו.

אני קורא לראש הממשלה, שאחראי על שירות הביטחון הכללי לעשות סדר במחלקה היהודית, שלא יודעת להבחין בין אויב לאוהב, ומנהלת מסע של דה לגיטימציה וטרור – כן טרור, כלפי אוכלוסיה שומרת חוק וישרת דרך.

התורה אמרה "צדק צדק תרדוף". לימדה אותנו התורה שגם צדק צריך לרדוף בצדק, וזה לצערנו לא נעשה.

אקווה שדברי היוצאים מן הלב יכנסו אל הלב ונזכה לראות ימים טובים מאלו.