שינויים בקבוצות התחתית של ליגת העל שבכדורגל

אחרי שיריבותיהן לתחתית טבלת ליגת העל שבכדורגל, החליפו כבר מאמנים בעונה שרק החלה, כעת תורן של בני סכנין והפועל חיפה.

נרי וייס , ו' בטבת תשע"ו

שחקני סכנין. נפרדו ממאמנם
שחקני סכנין. נפרדו ממאמנם
צילום: פלאש 90

פאניקה בליגת העל שבכדורגל. יממה בלבד לפני שעולה קבוצת הכדורגל של בני סכנין אל כר הדשא במשחקה מול הפועל רעננה, החליטו הבוקר (שישי) בקבוצה מסכנין לפטר את מאמנם אלי כהן.

זה זמן רב שכהן נמצא על סף פיטורים, כשאהודים של הקבוצה מהמגזר הערבי דרשו את פיטוריו כבר במחזורים הראשונים של העונה. למרות תוצאות לא טובות ויכולת חלשה, יו"ר הקבוצה מוחמד אבו יונס הצהיר שוב ושוב כי הוא מגבה את כהן ולא יפטרו. מסתבר שאצל אבו יונס כמו אצל בני סכנין כולה, אחד בפה ואחד בלב.

כהן מפוטר לאחר 14 מחזורים בלבד בליגת העל שבכדורגל, כשהוא הופך למאמן החמישי בליגה הבכירה שמפוטר העונה. קדם רק השבוע מאמן הפועל חיפה טל בנין, שפוטר גם הוא מהקבוצה שנמצאת בתחתית טבלת ליגת העל שבכדורגל, כשאותו החליף עוזרו, מאיר בן מרגי. 

קדמו לשניים, הפועל תל אביב, מכבי נתניה ובני יהודה שכבר פיטרו את מאמניהם בעונה שרק החלה. המשותף לכלל הקבוצות: גם לאחר פיטורי המאמנים, אלה טרם הצליחו לעלות על דרך המלך ולהתקדם במעלה הטבלה. כנראה שהבעיה היא לא במאמן הישראלי.

כעת מי שנחשב כמועמד המוביל לשוב ולאמן את הקבוצה מסכנין הוא לא אחר מאשר מרקו בלבול, שכבר אימן בעבר את הקבוצה הערבית אך פוטר ממנה למרות יכולת טובה. 


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il