כל הכללים: מה תלבשו לדייט?

כשיוצאים לדייטים כדאי לקבל עצות מהמומחים. נחמה ביטקובר ממכון ''עומק הקשר'' שע"י מכללה ירושלים, מעניקה טיפים לפי אותיות הא'-ב'.

נחמה ביטקובר , י"ט בטבת תשע"ו

אין לי מה ללבוש!
אין לי מה ללבוש!
צילום: פלאש 90

אחרי שבטור הקודם קיבלתן את הטיפים לאות נ' ממשיכים הלאה לטיפים נוספים.

ס'

סטיילינג

שאלת ה"מה ללבוש?" או בצורה הנפוצה יותר שלה "אין לי מה ללבוש!!!!!!!" מטרידה את רוב בנות מיננו ומתחזקת בייחוד לקראת הפגישה עם הבחור המיועד.

האם לבחור במראה הספורטיבי (שורש וקוקס) או אולי האלגנטי (בגדי שבת? ראש חודש? חתונה?!)ואולי בכלל ללכת לכיוון המסורתי (סנדלים תנכיים? שמלה של מלכת אסתר??!)  

בשאלה זו עסקו רבות וטובות וטרם הגיעו להכרעה. יש הטוענות שכדאי ללבוש משהו חדש לכבוד המאורע (להרגיש תחושת התחדשות...), יש שיאמרו שכדאי להשקיע קצת יותר מתמיד (בכל זאת.. לא כל יום פוגשים אביר.. או אולי כן כל יום...?!) ויש שיגידו שהעיקר שלא תראי "מוזנחת"...

אך לכל הדעות לא משנה מהו הבגד (טריקו, עליונית, שמלה, של..) הכי חשוב שזה יהיה בגד שאת אוהבת. בגד שתרגישי בו נוח, שתרגישי "את" ותשמחי באיך שאת נראית.

שאלת ה"מה" משנה צורה ל"איך" או ל"האם" כששואלים את חברתך הנאמנה תיקי פור.  

כמה להתאפר וכיצד? גם כאן הדעות חלוקות. יש שאומרות שאי אפשר בלי, ומרגישות שמעט איפור משדרג מאד את הופעתן החיצונית וגורם להן להגיע שמחות יותר לפגישה. ולעומתן, יש שמרגישות שאיפור זו תחפושת שאינה מתאימה להן.

גם כאן התשובה תהיה הקשיבי לעצמך. אם איפור עדין גורם לך להתחבר לעצמך ולהרגיש טוב, אל תהססי. כל השקעה בעצמך שתורמת לתחושה שלך תורמת גם לפגישה. אך אם לא, גם זה בסדר גמור, הכי חשוב ש"תעשי רק מה שאת אוהבת. רק מה שאת חושבת שיהיה לך טוב".

כי הרי כשנח לך עם איך שאת נראית, את משדרת נינוחות ותחושה טובה שעוברת גם לצד השני. אז "שימי פס על הפסים" ותזכרי תמיד ש"את הכי יפה בעולם!" איך שאת. וב"ה כשיגיע האביר שלך הוא יאהב אותך בדיוק כמו שאת נראית.

מעוניינים לקבל כלים חיוניים נוספים לצומת הרגישה של הדייטים? בכיף! היכנסו.