קומדיה אקטואלית- אדוני שר האוצר

לראשונה יהורם גאון בקומדיה אקטואלית מצחיקה עד דמעות

קובי פינקלר , כ"ג בטבת תשע"ו

אדוני שר האוצר
אדוני שר האוצר
צילום: צח פוגל

במילה אחת ניתן לומר, גאון. בשתי מילים יהורם גאון. אחרי שנים רבות (מאד), בשירה, בחזנות, בסדרות טלויזיה ובסרטים, עולה עתה יהורם גאון על הבמה בהצגה אקטואלית מתמיד אדוני שר האוצר.

כל מה שתקחו איתכם כצידה לדרך מתאים לתקופה ולהצגה. תרצו סיפורים על אשת  אישיות ציבורית שתיינית, תקבלו זאת בדמותה של אשת שר האוצר המיועד, תרצו, לקיחת שוחד ובניית פרוייקטים תקבלו זאת לאורך כל ההצגה.

הרי ראינו כבר ראש ממשלה לשעבר,שרים, שופטים והרשימה ארוכה. תרצו לקבל מטעם מחקירת חוקרי להב 433 (איך הפכה היחידה הזו לשם דבר), תקבלו אותה בדמות החוקרת הנפלאה בחודש התשיעי להריונה.

 ואה. כן. גם קרובים קרובים, גם פ ת ו ח .. המפורסם, כן, גם הוא על הבמה.

ובין לבין העלילה. בעקבות מינוי מפתיע שיהפוך את מר תפוחי (יהורם גאון), איש נקי כפיים שעשוי ללא רבב, או כך לפחות חושבים, להיות שר האוצר הבא של ישראל, נחשפת מסכת שקרים והסתבכויות מפתיעה ומשעשעת.

לצידו של גאון, עוזרו הנאמן (גלעד פרלמן) המצויין, המנסה להציל את המצב שרק הולך ומסתבך.  את אשתו של מר תפוחי  משחקת השחקנית גילת אנקורי ועוד משתתפים דורין קריו והדר רצון.

ואיך אומרים בהפקה? עלילת הקומדיה, הדמויות ושמותיהן הם כולם פרי דמיונו של הכותב שלמה משיח, אבל יכול להיות שקיים קשר בינם לבין אירועים שהתרחשו במציאות...