פעמיים אדלשטיין בכנסת

לרגל חגיגות ה-50 למשכן הכנסת השתתפו היו"ר יולי אדלשטיין ומאמן נבחרת ישראל בכדורסל, ארז אדלשטיין, בפאנל מיוחד על ספורט ופוליטיקה

ניצן קידר , ט' בשבט תשע"ו

ארז אדלשטיין, זוהיר בהלול ויולי אדלשטיין בפאנל המיוחד
ארז אדלשטיין, זוהיר בהלול ויולי אדלשטיין בפאנל המיוחד
צילום: דוברות הכנסת

"האדלשטיינים" מציבים סדר היום. במסגרת חגיגות ציון 50 שנים למשכן הכנסת הנוכחי נערך היום (שני) פאנל יוצא דופן, בהשתתפות  יו"ר הכנסת יולי אדלשטיין ומאמן נבחרת ישראל בכדורסל ארז אדלשטיין  על הקשר בין ספורט לפוליטיקה, על משמעות המנהיגות, עבודת צוות ועל הדומה והשונה בתפקידיהם.

גם יולי וגם ארז הביעו את אהבתם הרבה לתפקידם והצהירו כי לא יחליפו אותו בשום הון שבעולם. המאמן אדלשטיין הכריז כי "ענף הכדורסל הוא המצליח ביותר בארץ מבחינה הישגית" ואף דמע כאשר הזכיר את אביו ז"ל, שרצה מאוד לראות את בנו באירוע בכנסת, אך לא זכה לכך, משום שהלך לעולמו לפני כחודש.

היו"ר אדלשטיין סיפר על הדרכים היצירתיות בהן הוא נאלץ לנקוט על מנת להשליט סדר במליאה. הוא ציין כיצד העבודה המרובה סייעה לו להתמודד עם מותה הכואב של אשתו המנוחה ואף הביע צער שבניגוד לידידו המאמן ארז - הוא אינו יכול להרחיק ח"כים סוררים מהקבוצה. בסיום האירוע, החליפו המרואיינים חולצות ביניהם, כנהוג במשחקי ספורט.

ח"כ זוהיר בהלול שהנחה את הפאנל אמר, "לכבוד היה לי לראיין את שתי הדמויות המרתקות הללו, אין ספק כי האירוע הוסיף המון צבע ועניין לחגיגות המיוחדות שהתקיימו היום. לצערי, תדמית הכנסת בשנים האחרונות אינה מוסיפה כבוד לח"כים, אך זהו המשכן בו נקבעות ההחלטות החשובות ביותר ועלינו לעשות הכל, על מנת להנגישו לציבור ולהפכו למקום שראוי להתגאות בו".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il