שר התיירות: בואו לשומרון

שר התיירות ביקר בדוכן השומרון ביריד התיירות הבינלאומי וקבע כי "השומרון - חבל הארץ היפה ביותר שתוכלו למצוא".

ערוץ 7 , א' באדר תשע"ו

השומרון ביריד התיירות בגני התערוכה
השומרון ביריד התיירות בגני התערוכה
צילום: מוא"ז שומרוןטוען....

היום (רביעי) ננעל יריד התיירות הבינלאומי, הנערך כמידי שנה בגני התערוכה בהשתתפות גופי תיירות מהארץ והעולם. בין מתחמי התיירות ניתן היה למצוא גם את מתחם תיירות שומרון, ששם השנה דגש על תיירות היין ההולכת ומתחזקת באיזור.

בין המבקרים במתחם התיירות היה גם שר התיירות ח"כ יריב לוין שהזמין את עם ישראל ליהנות מהאטרקציות שיש לשומרון להציע. "אני מאמין מאוד בפוטנציאל התיירותי של השומרון", אמר השר לוין, "אני יכול להגיד לכם מנסיון אני ביקרתי הרבה פעמים בשומרון זה אולי חבל הארץ הכי יפה שתוכלו למצוא והכי מפתיע".

שר התיירות ציין עוד כי השומרון לא רק גדול מבחינת שטח אלא גם בגלל גיוון האטרקציות שבשטחו. "גם נופים גם מקומות יפים לבקר בהם גם תעשייה יוצאת דופן, ובפרט אותם יקבי בוטיק מיוחדים ששזורים לכל אורך השומרון. אני באמת מאמין שמי שיבוא ויבקר בשומרון לא רק שלא יתאכזב אלא יפתח לעצמו אופק חדש להרבה מאוד טיולים מהנים". 

בתשובה לשאלה מה המקום האהוב עליו בשומרון מבחינה תיירותית ענה השר,כי המקום התיירותי המועדף עליו בשומרון הוא הר ברכה ממנו נשקף נוף מרהיב.

"אנחנו רואים חשיבות גדולה בקידום התיירות בשומרון", סיפר ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן, "ואכן משנה לשנה נפתחים עוד ועוד אתרי טבע וההתעניינות בתיירות בשומרון הולכת וגדלה"