בית"ר עלתה על גל נצחונות

בית"ר ירושלים גברה על הפועל עכו במחזור ה-24 בליגת העל ורשמה את הניצחון השלישי הרצוף והחשוב במאבק על הכרטיס למפעל אירופי.

ניצן קידר , י"ב באדר תשע"ו

שער חשוב. ניקיטה רוקאביציה
שער חשוב. ניקיטה רוקאביציה
צילום: ליאת אבשלומי, האתר הרשמי של בית"ר ירושלים

בית"ר ירושלים מתאוששת בחלקה השני של העונה הנוכחית וממשיכה אט אט להתבסס במקום השלישי בטבלת ליגת העל שיבטיח לה מקום במפעל אירופי העונה הבאה.

הירושלמים גברו הערב (ראשון) במשחק חוץ על הפועל עכו 1-3 - ובעוד הם עסוקים במרומי הטבלה, הסתבכו המארחים בתחתית אחרי ההפסד.

האורחת לא היתה טובה במיוחד, אבל ליד החולשה של עכו - זה הספיק לבית"ר. האיתות הראשון היה שער עצמי של משה מישאלוב כבר בדקה השמינית, שהוציא את הרוח מהמפרשים של עכו ונתן זריקת עידוד לבית"ר.

עם זאת, לקח לבית"ר ירושלים עד לדקה ה-46 כדי לכבוש את השני. עומר אצלי מסר כדור מדוייקה לניקיטה רוקאביציה שנגח היישר לשער של דני עמוס והעלה לתרון 0-2.

שבע דקות מאוחר יותר הצליח ברניסלב יובאנוביץ' לצמק עם שער לזכות עכו, אבל 5 דקות בתוך תוספת הזמן בתום המשחק הגיע דובב גבאי וחתם את התוצאה.

עכו ממשיכה לקראת תחתית בשבוע הבא מול הפועל ת"א והיא תקווה להציג יכולת טובה הרבה יותר מזו שהוצגה הערב במגרשה הביתי. הירושלמים רק מקווים שהמומנטום יימשך והעונה הזו תסתיים בהישג משמעותי.


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il