שחקני העבר - מאמני העתיד

בבית הנבחרות בשפיים זכו אמש (חמישי) מסיימי קורס מאמני הפרו בכדורגל, לקבל את תעודת הסיום בטקס חגיגי במיוחד.

ניצן קידר , כ"ד באדר תשע"ו

מסיימי קורס הפרו
מסיימי קורס הפרו
צילום: עודד קרני

בבית הנבחרות בשפיים זכו אמש (חמישי) מסיימי קורס הפרו האחרון בכדורגל לקבל את תעודת הסיום בטקס חגיגי במיוחד. 

בתחילת הערב נערך מפגש בין המאמנים ולאחר מכן טקס חלוקת התעודות על ידי  רכז הקורס, פיני קינן, ראש אגף הנבחרות וההדרכה בהתאחדות לכדורגל רונן הרשקו, והרכז המדעי ד"ר איציק בן מלך.

קורס הפרו הוא הבכיר ביותר למאמנים ביבשת ומוכר ע"י אופ"א. לקורס זה הגיעו כשמונה מומחים מהטופ האירופי בתחומים שונים כדי להרצות, וכמובן מיטב המרצים בארץ. כל חניך הגיש עבודת גמר וכל עבודות הגמר רוכזו יחד ונמסרו לחניכים כחומר מקצועי. משתתפי הקורס הנוכחי ביצעו בין היתר השתלמות במשרדי אופ"א בשוייץ,

ראש אגף הנבחרות וההדרכה, רונן הרשקו אמר כי "כשם שאנו רואים ייעוד בהתאחדות בטיפוח המצוינות של שחקני העתיד, בקורס הזה לקחו חלק דור העתיד של המאמנים הישראלים אשר אמורים להוביל את הכדורגל המקצועני, ולכן הם ראויים לטיפוח והקניית הכלים הראויים להמשך הדרך".

בין מסיימי הקורס שחקנים בכירים כמו גיא צרפתי, עומרי אפק, חיים סילבס וסלאח חסארמה. גם מנג'ר מכבי ת"א ג'ורדי קרויף סיים את הקורס במחזור הנוכחי.

גיא צרפתי סיפר, "מאוד נהניתי במהלך הקורס והוא תרם לי המון. רמת הארגון היתה גבוהה ואיכותית, והמרצים שהגיעו העשירו מאוד את הידע שלי. אחד הדברים הכי חשובים זה החומר האנושי של החניכים שלקחו חלק בקורס. אלו חניכים שבאמת יש להם עתיד בכדורגל הישראלי ויכולים להשפיע עליו לטובה. החיבור בין רמת הארגון של הקורס, רמת המרצים שהגיעו ואיכות החניכים, הפך את הקורס הזה למאוד ייחודי".


‫הצעות והערות ניתן לשלוח לדואר אלקטרוני: neri@inn.co.il