השר לוין: ב'עוז וגאו"ן' יוקם חניון קראוונים

בביקורו השבוע ב'עוז וגאו"ן' שמעל צומת גוש עציון בישר שר התיירות על כוונתו להקים בשמורה בתוך שנה חניון קראוונים תיירותיים.

שמעון כהן , א' באדר ב תשע"ו

לוין בעוז וגאו"ן
לוין בעוז וגאו"ן
צילום: נשים בירוק

בביקורו אתמול (חמישי) בגוש עציון סייר שר התיירות, יריב לוין, גם בשמורת 'עוז וגאו"ן' שהוקמה לזכר שלושת הנערים, מעל צומת גוש עציון.

השר לוין התרשם מהפעילות החווייתית, התרבותית והתיירותית המתקיימת במקום מאז הכשירו אותו פעילי תנועת 'נשים בירוק' בלילה שלאחר מציאת גופות הנערים, והזמין את הציבור הישראלי כולו להגיע למקום וליהנות מהאתר הערוך לקליטת תיירים מהארץ ומחו"ל.

בדבריו הצהיר השר לוין על כוונותיו באשר לעתיד השמורה ואמר כי "לעת הזאת בשנה הבאה אחנוך כאן אתר חניון קראוונים ניידים לתיירות". עוד הוסיף ואמר כי את חנוכת המקום יבצע כאשר יגיע למקום ויישן בו לילה אחד, הלילה הראשון של פעילות המקום כחניון.

ראשי 'נשים בירוק', יהודית קצובר ונדיה מטר, שקיבלו את פניו של השר באתר מברכות על דבריו החמים ומציינות כי "השר לוין מוכיח כי אינו מסתפק בהצהרות אלא גם במעשים בשטח. לוין, שהוכיח את נאמנותו לערכי ארץ ישראל כאשר קידם כמחוקק את מהלכי הריבונות ממשיך ועושה זאת גם כשר תיירות. פעילותו והצהרותיו הנחרצות בענף התיירות באזור זה מחזקות בפועל את אחיזתנו ביהודה ושומרון לקראת מימוש ויישום חזון הריבונות".

השתיים מספרות כי כבר בימים הקרובים בכוונתן לפעול מול הגורמים הרלוונטיים לקידום הפיכתה של שמורת 'עוז וגאו"ן' לאתר תיירותי – אתר חניון קראוונים ניידים.