זוכה מחמדת הדרום במלגת הצטיינות "אוקס"

נשיא המכללה פרופ' יעקב רופא: "מברכים את עדי על הישגיה הגבוהים ולהצלחה רבה בהמשך דרכה הפדגוגית והחינוכית"

ערוץ 7 , כ' באדר ב תשע"ו

הזוכה במלגה
הזוכה במלגה
צילום: יח"צ

עדי אראג'ואן, סטודנטית לגיל הרך במכללת חמדת הדרום הדתית האקדמית לחינוך בשדות נגב זכתה השבוע במלגת הצטיינות מקרן "אוקס" התומכת בצעירים וצעירות דתיים המכשירים עצמם לתפקידי חינוך והוראה.

במסגרת כנס שנערך ב"בית השלום" בתל אביב, הוענקו שלוש מלגות לשלושה סטודנטים מצטיינים מהמכללות הדתיות השונות. את החסות לטקס נתנו הנהלת עמותת רעות והנהלת הקרן ע"ש דוד וגרדה אוקס, והוא נפתח בדברי ברכה של ישראל רואי מזכיר הקרן.

הרב דר' שלום שרון נשא את ההרצאה המרכזית שעסקה באהבה ממבט ראשון ומה בין זיהוי לזהות.

דר' אסתר גואטה, דיקאנית המכללה ברכה על ההחלטה של חבר הנאמנים להעניק מלגת הצטיינות לסטודנטית מהמכללה הדגישה כי "כל מלגה מהווה זריקת עידוד לסטודנטיות להמשיך ולשאוף למצוינות מבחינה לימודית, אישית וחברתית".

בדבריה למשתתפים ציינה עדי כי התמקדה בחינוך לגיל הרך, מתוך חזון ואמונה שזה המקום להשפיע ולהצמיח באופן ראוי את הדור הבא. בדבריה הדגישה עדי כי "אני מברכת את הנהלת הקרן על התרומה שתסייע לי בעז"ה להגשים את שאיפותיי בעשייה החינוכית ובתפקידי הנהגה והשפעה. אני מודה להנהלת המכללה, לסגל ההוראה והדיקנית ד"ר אסתר גואטה שאפשרו לי להצטיין ובחרו בי כמועמדת מטעם המכללה לקבלת המלגה".

נשיא המכללה פרופ' יעקב רופא אמר היום, "מכללת חמדת הדרום מברכת את עדי על הישגיה הגבוהים ומברכת אותה בהצלחה רבה בהמשך דרכה הפדגוגית והחינוכית".