להזיז את השופטים ימינה

עו"ד בן גביר המשתתף בכנס לשכת עורכי הדין הצליח להרתיח את ח"כ אוסאמה סעדי. לערוץ 7 הוא מספר על עלייה במספר עורכי הדין מהימין.

חזקי ברוך, אילת , כ"ד באדר ב תשע"ו

עורך הדין איתמר בן גביר המשתתף בכנס לשכת עורכי הדין באילת מגיב הערב (ראשון) לדברי המשנה ליועץ המשפטי לממשלה רז נזרי, שחשף במהלך הכנס כי לאחר הרצח בדומא נזרקו עוד שני בקבוקי תבערה לבתי פלסטינים, שלא התלקחו.

"אני מביע פליאה על דבריו של נזרי שמדבר על עוד בקבוקי תבערה שלא התלקחו, כאשר די ברור שהאירועים הללו מסייעים לגרסת ההגנה בפרשת דומא שאומרת שיכול להיות שבכפר הזה יש סכסוכים פנימיים ויש ריבים והדברים הללו מסתברים כנכונים

"טוענים שאחד מהבתים האחרונים שהוצתו זה בית של עד ויש עליו איומים. זה בדיוק הפוך - העד הזה כל כולו לטובת הגנה", אומר בן גביר. 

עו"ד בן גביר מעיד כי כיום יש יותר ויותר עורכי דין מהימין שלא חוששים להסתיר את דעותיהם. ''אני מקווה שזה לא יעצור פה ויחלחל למעלה לשופטים. צריך שופטים עם אג'נדה ציונית ויהודית. לצערי היום בבית משפט העליון חלק גדול מהשופטים דוחף שמאלה.

"אני מקווה ששרת המשפטים אילת שקד המוכשרת תעשה סדר ותמנה שופטים עם אג'נדה יהודית וציונית. חייבים להזיז את המטולטלת ולהזיז את השופטים ימינה".

על הסירוב של השב"ס לאפשר למאיר אטינגר להשתתף בברית המילה של בנו אומר בן גביר כי "כשמוחמד דחלאן המחבל שבת רעב מדינת ישראל ניהלה איתו משא ומתן ובסופו של דבר הוא שוחרר. כשאטניגר שבת רעב אף אחד במשרד המשפטים לא ניהל איתו משא ומתן.

"הם מתאכזרים ועושים עוול נוראי למאיר אטינגר. הוא לא יישבר אבל הגישה הדורסנית בין יהודים צדיקים למחבלים שניהלו איתם משא ימתן היא גישה מחפירה. לא יכול להיות שאטינגר לא יהיה בברית המילה של הבן שלו ומוחמד דחלאן המחבל יצא כמנצח והפרקליטות התרפסה בפניו".